Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Teine majanduskvartal tõi Elisas lepinguliste mobiilside ja kaabelinterneti klientide kasvu

15.07.2020

elisa

2020. aasta teine majanduskvartal tõi raskustest hoolimata kasvu Elisa mobiilside lepinguliste klientide ja kaabelinterneti klientide segmendis. Ettevõtte käive ulatus kvartali lõpus 43,1 miljoni euroni ja Eestis ollakse suurim teenusepakkuja lepingulistele eraklientidele.

Eriolukorra ja Terviseameti liikuvuspiirangutega möödunud teine majanduskvartal on ettevõtete jaoks lõppenud, kuid jätkuv keeruline olukord maailmamajanduses mõjutab kindlasti ka kohalikku majandustegevust. Aastatagusega võrreldes kasvas Elisa mobiilside lepinguliste klientide arv 1,6%, kokku 573 000 kliendini ja samuti hoiab Elisa Turu-uuringute AS’i andmetel 38% suurust turuliidri positsiooni mobiilside lepinguliste eraklientide segmendis.

Elisa Eesti juhi, Sami Seppäneni sõnul näitas kriis, kui oluline ja kriitiline on kvaliteetne sideteenus tänapäevases infoühiskonnas. „Julgen arvata, et kriisiolukorra tekkides viisid enamik ettevõtetest, kellel vähegi võimalik, sisse olulisi muudatusi töökorralduses, mis on võimalikud ainult täna ja seda tänu Eesti tugevale andmeside infrastruktuurile. Seda olulisem on juba täna 5G ehk uue põlvkonna mobiilsidetehnoloogia juurutamine, et kliendikogemus ei oleks mõjutatav mobiilsidevõrkude koormusest.“

Numbriliikuvuses sai Elisa teisel kvartalil juurde jätkuvalt kõige rohkem numbreid, kokku 2838. „Konkurents on Eestis hea ja meie uuringute andmetel ei piisa täna ainult kvaliteetse sideteenuse pakkumisest. Kliendid soovivad ka väärtuslikke ja kvaliteetseid lisateenuseid, mis teeks nende elu mugavamaks. Elisa eesmärk on kliendile pakkuda rohkem väärtust sama raha eest ning rõõm on näha, et kliendid on meie sideteenustega väga rahul,“ lisas Seppänen.

Lisaks kvaliteetsele mobiilsidele pakub Elisa ka väga head internetti kaabel- ja optikavõrgus, mille klientide arv tõusis teises kvartalis 3%. Elisa internetiteenustega liitus kokku 2800 uut klienti ja võrguarendusega jätkatakse ka kolmandas ning neljandas kvartalis.

Sarnaselt esimesele majanduskvartalile, möödus teine majanduskvartal elisalaste jaoks peaaegu täielikult kaugtööd tehes, kui jätkati eriolukorra töökorraldusega.

Möödunud aastaga võrreldes tõusis Elisa käive 43,1 miljoni euroni, kasvades 2% võrra. Mobiilsideteenuste liideseid oli Elisal kvartali lõpus kokku 658 500 ja TV-teenuste liideseid kaabel- ja üle õhu võrgus 205 000. Kaabel- ja optikavõrguklientide arv tõusis 98 500 kliendini.

Käesoleval aastal jätkab ettevõte arendustöödega kaabelvõrgus ja mobiilse andmesidevõrgu tihendustöödega, mis on ühtlasi ettevalmistuseks 5G võrgu käivitamisele Eestis. Kavas on juurde rajada veel sadu kilomeetreid optilist võrku, mis toob ülikiire internetiühenduse paljudele eestlastele koju kätte ning alustada ülikiire interneti pakkumist.

Elisa korporatsiooni 2020. aasta esimese kvartali majandustulemustega saad lähemalt tutvuda veebilehel: www.elisa.com/investors.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.