Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Tavatult lõbus suveromaan: “Rannaraamat” sobib ideaalselt rannas nautimiseks

19.07.2021

Tavatult lõbus suveromaan: “Rannaraamat” sobib ideaalselt rannas nautimiseks

Kuumad ilmad on praeguseks ära väsitanud ka kõige vapramad kuumalembesed eestlased ning surunud kõiki kodudesse ventilaatorite ette. Siinkohal on paslik meenutada, et suve ega soojade ilmade lõpp pole enam mägede taga. On aeg end veel mõned korrad randa vedada, et vähemalt kevadeni oleks täidetud igatsus ranna, päikese ja kuumuse järele.

Kui sinagi ei suuda otsustada, milline raamat rannas lugemiseks välja valida, siis ühe raamatu pealkiri on otsustamise teinud eriti lihtsaks – “Rannaraamat” lausa kutsub enda järele haarama. Vaatame, mis sorti raamatuga on tegu. 

Kirjanik January Andrews mattis oma isa ja tal on näpud täiesti põhjas. Olukorra päästaks uue raamatu kirjutamine, kuid tal on kirjutamisblokk. Isa jättis talle päranduseks Michigani järve ääres asuva maja ning ehkki Januaryl on selle suhtes kahetised tunded, kolib ta häda sunnil sinna raamatut kirjutama.

Õnnetused sellega aga ei lõpe – ruttu saab selgeks, et kõrvalmajas elab kolledžiaegne vaenlane ja konkurent kirjanik Augustus Everett. Võib-olla ikkagi saab veel hullemaks minna.

Emily Henry keskendub oma loomingus armastusele ja perekonnale. Romantilise komöödia žanris on “Rannaraamat” Emily Henry esikromaan, mis püsis kolm kuud New York Timesi, lisaks veel nädalaid Indie ja USA Today menukite nimekirjas. Raamat on tõlgitud 23 keelde.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad