Põhisisu algus

Tänasest saab Elisa esindustes maksekioskis tasuda ka TV-teenuste arveid

30.08.2019

Tänasest saab Elisa esindustes maksekioskis tasuda ka TV-teenuste arveid

Elisa esindustes klientidele iseseisvaks teenindamiseks mõeldud maksekioskites saab tänasest lisaks mobiiliarvete maksmisele ja kõnekaartide laadimisele tasuda ka TV-teenuste arveid. Läbi maksekioski tasutakse arveid teeninduses kohapeal juba ligi 80% juhtudest.

Elisa juhatuse liikme ja erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul on maksekioski lahendus ennast tõestanud ja klientide poolt hästi vastu võetud. “Kui siiani sai tasuda kõneteenuste arveid ja laadida kõnekaarti, siis uuendusena saab alates tänasest, 29. augustist tasuda ka teleteenuste arveid.” Hiiepuu selgitas, et paljud inimesed on harjunud tasuma arveid klienditeenindustes kohapeal, mis pikendab kuu alguses ootejärjekordi. “Alustasime esimese uuendusliku maksekioskiga paar aastat tagasi pealinnas Järve keskuse esinduses, tänaseks olema laienenud ka teistesse esindustesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Praegu tehakse juba umbes 80% arvete tasumistest läbi maksekioski, mis on väga hea näitaja. See on aeg, mis võimaldab meie müügikonsultantidel nõustada kliente teistel sisulistel teemadel ning vähendada oluliselt ooteaega.”

Hiiepuu lisas, et tuleviku klienditeenindus on tugevalt seotud iseteeninduslahendustega ning Elisa töötab selle nimel, et pakkuda veelgi sujuvamat, kiiremat ja mõnusamat ostu- ja teeninduskogemust. “Peame klientide ootustega sammu pidama, inimesed soovivad aina kiiremini ja lihtsamini oma küsimustele vastuseid saada. Näiteks veidi üle aasta abistab Elisa kodulehel inimesi ka tehisintellektil põhinev vestlusrobot Annika. Kui kliendil võtaks erinevatest süsteemidest vastuse otsimine minuteid, siis robot suudab seda vaid pooleteist sekundiga ja samal ajal veel suhtleb kasvõi 100 kliendiga korraga. Vestlusroboti soovitusindeks (NPS) püsib 50-60 vahel, mis rahvusvaheliste tasemete alusel võrdub suurepärase teenindusega,” tõi Hiiepuu näiteks erinevatest Elisas kasutusel olevatest iseteeninduslahendustest.

Hetkel on Elisal kasutusel neli maksekioskit, mis asuvad Tallinnas Järve ja Lasnamäe, Pärnu Port Arturi ja Tartus Tartu Kaubamaja esindustes. Maksekioskis on kliendil võimalik tasuda mobiili- ja teleteenuste arveid ning laadida kõnekaardile kõneaega tasudes sularahas või kaardiga. Seade võtab vastu nii münte kui ka paberraha, kõik tehingud tehakse reaalajas ja info jõuab kohe Elisa arveldussüsteemi.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama