Põhisisu algus

Tänasest on Elisas müügil iPhone X!

03.11.2017

Elisa alustab tänasest kõige uuema ja enimoodatud nutitelefoni - uudse disaini ja esikülge katva ekraaniga iPhone X - müügiga.

Pilkupüüdva disainiga nutitelefonide tulevikumudelit iPhone X’i iseloomustab äärest-ääreni ulatuv  5,8-tolline Super-Retina ekraan, mille esi- ja tagakülg on üleni klaasist. Nutitelefon on tolmu- ja veekindel.

Neuromootoriga kiip A11 Bionic teeb võimalikuks võimsa masinõppe ja ruumilise süübegraafikaga mänguelamused. Laadimine on juhtmevaba ning Face ID annab uuendusliku ja turvalise mooduse telefoni avamiseks, autentimiseks ja maksete tegemiseks. iPhone X on kodunuputa. Vaatad lihtsalt telefoni ning see läheb lukust lahti.

Face ID-d kasutades saab teha kauneid teravussügavuse efektiga autoportreesid ja kasutada animoji-funktsiooni, mis suudab hõivata ja analüüsida üle 50 näolihase liigutuse ja peegeldada näoilmeid animeeritud emotikonide abil. TrueDepth-kaamera lisab esikaamerale portreerežiimi koos portreevalgustusega.  

Kahesüsteemse optilise pildistabilisaatoriga kaameral on uus värvusfilter ja suurem pikslisügavus. Apple'i poolt on välja töötatud täiustatud pildi- ja signaaliprotsessor ning portreerežiim koos portreevalgustusega, mis võimaldab kasutajal jäädvustada rabavaid fotosid ja videoid. iPhone X-i esi- ja tagakülg on valmistatud kõige vastupidavamast klaasist, mida nutitelefonide juures eales on kasutatud.

Telefon on Elisa esinduses saadaval on kahes värvitoonis - hõbedane ja kosmosehall.

„Turul on selge nõudlus iPhone X-i taolise tippklassi seadme järele, kus ühes kaunilt kujundatud seadmes saavad kokku uuenduslikud funktsioonid ja võimas tehnoloogia,“ kinnitas Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann. „Võimas iPhone X koos oma suure Super Retina ekraaniga ning Elisa piiramatud kõnepaketid ja kiire võrk täiendavad üksteist, tagades meie klientidele parima võimaliku kasutuskogemuse,“ lisas Ploomann.

iPhone X-i hind algab 1179 eurost või 32,75 eurost kuus (tasuda saab ka 36-kuulise intressivabade osamaksetega).

Elisa alustab homsest, 3. novembrist juba ka ettetellitud toodete kätte toimetamist lõppkasutajatele. 

Täpsema ülevaate iPhone’st leiab Apple’i veebilehelt www.apple.com

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!