Põhisisu algus

Tänasest on Elisas müügil iPhone X!

03.11.2017

Elisa alustab tänasest kõige uuema ja enimoodatud nutitelefoni - uudse disaini ja esikülge katva ekraaniga iPhone X - müügiga.

Pilkupüüdva disainiga nutitelefonide tulevikumudelit iPhone X’i iseloomustab äärest-ääreni ulatuv  5,8-tolline Super-Retina ekraan, mille esi- ja tagakülg on üleni klaasist. Nutitelefon on tolmu- ja veekindel.

Neuromootoriga kiip A11 Bionic teeb võimalikuks võimsa masinõppe ja ruumilise süübegraafikaga mänguelamused. Laadimine on juhtmevaba ning Face ID annab uuendusliku ja turvalise mooduse telefoni avamiseks, autentimiseks ja maksete tegemiseks. iPhone X on kodunuputa. Vaatad lihtsalt telefoni ning see läheb lukust lahti.

Face ID-d kasutades saab teha kauneid teravussügavuse efektiga autoportreesid ja kasutada animoji-funktsiooni, mis suudab hõivata ja analüüsida üle 50 näolihase liigutuse ja peegeldada näoilmeid animeeritud emotikonide abil. TrueDepth-kaamera lisab esikaamerale portreerežiimi koos portreevalgustusega.  

Kahesüsteemse optilise pildistabilisaatoriga kaameral on uus värvusfilter ja suurem pikslisügavus. Apple'i poolt on välja töötatud täiustatud pildi- ja signaaliprotsessor ning portreerežiim koos portreevalgustusega, mis võimaldab kasutajal jäädvustada rabavaid fotosid ja videoid. iPhone X-i esi- ja tagakülg on valmistatud kõige vastupidavamast klaasist, mida nutitelefonide juures eales on kasutatud.

Telefon on Elisa esinduses saadaval on kahes värvitoonis - hõbedane ja kosmosehall.

„Turul on selge nõudlus iPhone X-i taolise tippklassi seadme järele, kus ühes kaunilt kujundatud seadmes saavad kokku uuenduslikud funktsioonid ja võimas tehnoloogia,“ kinnitas Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann. „Võimas iPhone X koos oma suure Super Retina ekraaniga ning Elisa piiramatud kõnepaketid ja kiire võrk täiendavad üksteist, tagades meie klientidele parima võimaliku kasutuskogemuse,“ lisas Ploomann.

iPhone X-i hind algab 1179 eurost või 32,75 eurost kuus (tasuda saab ka 36-kuulise intressivabade osamaksetega).

Elisa alustab homsest, 3. novembrist juba ka ettetellitud toodete kätte toimetamist lõppkasutajatele. 

Täpsema ülevaate iPhone’st leiab Apple’i veebilehelt www.apple.com

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama