Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Tahaksid rohkem lugeda, kuid vaevled ajapuuduses? Elisa Raamatul on pakkuda hea lahendus

10.05.2021

Tahaksid rohkem lugeda, kuid vaevled ajapuuduses? Elisa Raamatul on pakkuda hea lahendus

Raamatute lugemine on tõenäoliselt täpselt see hobi, mille jaoks on alati liige vähe aega ning mis jääb prioriteetide seadmisel pidevalt vaeslapse rolli. Õnneks saab tänu Elisa Raamatu Iselugejale raamatu kaasa haarata ka kiirematel päevadel ning nautida lemmikteoseid ka siis, kui pilk on suunatud mõnele muule tegevusele. 

„Oota, aga raamatu kuulamine pole ju päriselt lugemine?“ Vale! Audioraamatud ja Iselugeja loetud teosed lähevad täieõiguslikult lugemisena arvesse. Kui see tundub veider, mõtle sellest kui raamatust oma kõrvadele, mitte silmadele. Lõpuks pole ju vahet, mil viisil kirjaniku mõtted sinuni jõuavad, või kuidas?

Mugavus ennekõike

Mida mugavam on inimese jaoks mõni tegevus, seda tõenäolisemalt ta selle ette võtab – järelikult tuleb lugemine teha nii mugavaks, kui vähegi võimalik. 

Füüsiline raamat ei ole alati kõige mugavam ese, mida kotis kanda – tihti juhtub, et kõige põnevamad raamatud on ka kõige paksemad ja raskemad. Igal pool ei ole mugav ka nutiseadme ekraanile keskenduda, näiteks auklikul teel bussis loksudes. Raamatu kuulamiseks selliseid takistusi pole – telefon on ju alati taskus. Ainult kõrvaklappe ei tohi koju unustada. 

Tee mitut asja korraga

Iselugeja ei küsi, millega parasjagu tegeled, vaid on valmis raamatut ette lugema ükskõik kus parasjagu viibid. Nii saad uusi teadmisi omandada või raamatukangelastele kaasa elada jõusaalis higistades, süüa tehes, koristades, umbrohtu kitkudes, koeraga jalutades või hoopis tööle sõites. 

Kvaliteetaeg perega

Pikematel väljasõitudel või suvilasse suundudes on hea üheskoos autos raamatut kuulata. Nii muutub klassikaliselt üksi harrastatav tegevus perega veedetud kvaliteetajaks. Kohale jõudes saate koos kuuldu üle arutleda või ennustada, mis raamatus edasi juhtub.

Elisa Raamatu valikus on pea 4000 raamatut ning pidevalt lisandub ka uusi – Iselugeja on valmis neid kõiki ette lugema. Valikuga saad tutvuda Elisa Raamatu kodulehel

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.