Põhisisu algus

Tahaksid rohkem lugeda, kuid vaevled ajapuuduses? Elisa Raamatul on pakkuda hea lahendus

10.05.2021

Raamatute lugemine on tõenäoliselt täpselt see hobi, mille jaoks on alati liige vähe aega ning mis jääb prioriteetide seadmisel pidevalt vaeslapse rolli. Õnneks saab tänu Elisa Raamatu Iselugejale raamatu kaasa haarata ka kiirematel päevadel ning nautida lemmikteoseid ka siis, kui pilk on suunatud mõnele muule tegevusele. 

„Oota, aga raamatu kuulamine pole ju päriselt lugemine?“ Vale! Audioraamatud ja Iselugeja loetud teosed lähevad täieõiguslikult lugemisena arvesse. Kui see tundub veider, mõtle sellest kui raamatust oma kõrvadele, mitte silmadele. Lõpuks pole ju vahet, mil viisil kirjaniku mõtted sinuni jõuavad, või kuidas?

Mugavus ennekõike

Mida mugavam on inimese jaoks mõni tegevus, seda tõenäolisemalt ta selle ette võtab – järelikult tuleb lugemine teha nii mugavaks, kui vähegi võimalik. 

Füüsiline raamat ei ole alati kõige mugavam ese, mida kotis kanda – tihti juhtub, et kõige põnevamad raamatud on ka kõige paksemad ja raskemad. Igal pool ei ole mugav ka nutiseadme ekraanile keskenduda, näiteks auklikul teel bussis loksudes. Raamatu kuulamiseks selliseid takistusi pole – telefon on ju alati taskus. Ainult kõrvaklappe ei tohi koju unustada. 

Tee mitut asja korraga

Iselugeja ei küsi, millega parasjagu tegeled, vaid on valmis raamatut ette lugema ükskõik kus parasjagu viibid. Nii saad uusi teadmisi omandada või raamatukangelastele kaasa elada jõusaalis higistades, süüa tehes, koristades, umbrohtu kitkudes, koeraga jalutades või hoopis tööle sõites. 

Kvaliteetaeg perega

Pikematel väljasõitudel või suvilasse suundudes on hea üheskoos autos raamatut kuulata. Nii muutub klassikaliselt üksi harrastatav tegevus perega veedetud kvaliteetajaks. Kohale jõudes saate koos kuuldu üle arutleda või ennustada, mis raamatus edasi juhtub.

Elisa Raamatu valikus on pea 4000 raamatut ning pidevalt lisandub ka uusi – Iselugeja on valmis neid kõiki ette lugema. Valikuga saad tutvuda Elisa Raamatu kodulehel

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/tahaksid-rohkem-lugeda-kuid-vaevled-aj…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!