Põhisisu algus

Tahaksid oma suhete kvaliteeti muuta? Mihkel Raua uut suhteraamatut saad lugeda otse nutiseadmest!

31.01.2021

Möödunud sügisel ilmus Mihkel Raua uus teos, mis võtab algosadeks lahti ja analüüsib meeste ja naiste vahelisi suhteid, nende loomist, hoidmist ja lõhkumist. Nüüd saavad raamatuga tutvuda ka Elisa Raamatu kasutajad.

Kui valdav osa suhtenõuannetest ilmub kas naisteajakirjade kaante vahel või naistele suunatud raamatutes, siis Raua „Võtku homme mind või saatan“ on suunatud ka meessoost lugejatele. Ja kui mõni mees (või naine) veel avalikult suhteraamatut lugeda ei julge, siis pole muret – Elisa Raamatu mobiilirakendusest lugedes ei saa keegi aru, mida parasjagu oma telefonis teed. 

Jõuludel tõenäoliselt paljudesse kingikottidesse jõudnud teoses räägib autor suhetest naistega talle omase otsekohesuse ja armutu eneseirooniaga. Raamat pakub lugejatele sissevaadet Raua isiklikku ellu, mida saadavad lõputud ebaõnnestumised ja õnneotsingud.

Lisaks humoorikale ja mihkelraualikult mahlases stiilis jutustatud loole sisaldab teos ka populaarteaduslikku vaadet. Autor ei ürita inimesi õpetada vaid oma kogemuse põhjal, vaid toob välja ka erialakirjandusest leitud näpunäiteid, mis lisavad raamatule veelgi praktilist väärtust. 

Lisaks kõnealusele raamatule saab Elisa Raamatust lugeda ka teisi Mihkel Raua teoseid ja seda otse nutiseadmest, millal iganes soovid! Raamatuvalikuga saab tutvuda Elisa Raamatu kodulehel

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/tahaksid-oma-suhete-kvaliteeti-muuta-m…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!