Põhisisu algus

Surmav “Tõde või tegu”: Karen McManuse uus teos haarab lugejad taas enda rüppe

11.01.2021

Ilmselt ei leidu just palju neid, kes oleks pääsenud mängust „Tõde või tegu“ ja sellega kaasas käivatest piinlikest ülestunnistustest või veidratest tegevustest. Õnneks mäng enamasti piinlikkustundega piirdubki.

Karen McManuse uues põnevikus võtavad asjad aga hoopis süngema pöörde.

Üks meist on järgmine“ viib lugeja tagasi Bayview’ keskkooli, kus raamatu „Üks meist valetab“ sündmustest on möödunud poolteist aastat. Pärast mitmeid ebaõnnestunud katseid on keegi suutnud astuda Simoni kingadesse ning asunud taas õpilasi terroriseerima. 

On alanud mäng „Tõde või tegu“. Kui mängija valib tõe, on tema kõige süngemad saladused – sellised, mis purustavad perekonna- ja sõprussuhteid – varsti kõigile teada. Kui mängija aga otsustab teo kasuks, on ta peagi vastamisi ohu või isegi surmaga.

Nüüd peavad Bayview’ teismelised Maeve, Phoebe ja Knox taas koos tegutsema, et leida mängualgataja enne, kui on juba liiga hilja.

Karen McManuse närvekõditavas põnevikus kohtume nii uute kui ka romaanist „Üks meist valetab“ juba tuttavate tegelastega. Loomulikult ei ole kuhugi kadunud ka McManusele omane suurepärane kirjutamisstiil, pingeline süžee, mõnus tempo ning ootamatud pöörded. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/surmav-tode-voi-tegu-karen-mcmanuse-uu…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!