Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Surmav “Tõde või tegu”: Karen McManuse uus teos haarab lugejad taas enda rüppe

11.01.2021

Surmav “Tõde või tegu”: Karen McManuse uus teos haarab lugejad taas enda rüppe

Ilmselt ei leidu just palju neid, kes oleks pääsenud mängust „Tõde või tegu“ ja sellega kaasas käivatest piinlikest ülestunnistustest või veidratest tegevustest. Õnneks mäng enamasti piinlikkustundega piirdubki.

Karen McManuse uues põnevikus võtavad asjad aga hoopis süngema pöörde.

Üks meist on järgmine“ viib lugeja tagasi Bayview’ keskkooli, kus raamatu „Üks meist valetab“ sündmustest on möödunud poolteist aastat. Pärast mitmeid ebaõnnestunud katseid on keegi suutnud astuda Simoni kingadesse ning asunud taas õpilasi terroriseerima. 

On alanud mäng „Tõde või tegu“. Kui mängija valib tõe, on tema kõige süngemad saladused – sellised, mis purustavad perekonna- ja sõprussuhteid – varsti kõigile teada. Kui mängija aga otsustab teo kasuks, on ta peagi vastamisi ohu või isegi surmaga.

Nüüd peavad Bayview’ teismelised Maeve, Phoebe ja Knox taas koos tegutsema, et leida mängualgataja enne, kui on juba liiga hilja.

Karen McManuse närvekõditavas põnevikus kohtume nii uute kui ka romaanist „Üks meist valetab“ juba tuttavate tegelastega. Loomulikult ei ole kuhugi kadunud ka McManusele omane suurepärane kirjutamisstiil, pingeline süžee, mõnus tempo ning ootamatud pöörded. 

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad