Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Sünge galerii otse võtteplatsilt: Marko Matvere kehastub uues sarjas terroristiks

03.11.2020

Sünge galerii otse võtteplatsilt: Marko Matvere kehastub uues sarjas terroristiks

Staaridest tulvil Elisa uue originaalsarja „Tulejoonel“ võtted on täies hoos . Sari jõuab vaatajateni aasta lõpus ning räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, kes külvab Tallinnas halastamatut õudu ja surma.

Elisa originaalsarja „Tulejoonel“ võtted on edukalt käima läinud ja esimene osa linastub juba peagi Pimedate Ööde Filmifestivalil. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata.

Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg.

Sarjas teevad kaasa veel mitmed tuntud ja armastatud kodumaised näitlejad nagu Märt Avandi, Mait Malmsten, Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Karin Tammaru, Grete Kuld, Kristjan Poom, Janek Joost, Mart Aas, Toomas Täht , Rait Õunapuu jt. Sarja stsenaristiks on Martin Algus režissööriks Ergo Kuld.

Elisa Huubi klientideni jõuavad esimesed osad käesoleva aasta detsembris.

Tulejoonel 10

Tulejoonel 9

Tulejoonel 8

Tulejoonel 7

Tulejoonel 6

Tulejoonel 5

Tulejoonel 2

Tulejoonel

Seotud märksõnad