Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Suhetele keskendunud ettearvamatu krimiromaan paneb nurgakivi uuele põnevussarjale

13.03.2021

Suhetele keskendunud ettearvamatu krimiromaan paneb nurgakivi uuele põnevussarjale

Imeline kaanekujundus pole ainus, mis täna fookusesse võetud raamatu kasuks räägib. Rootsi kirjaniku Johanna Mo “Öölaulik” paistab olevat uue, suurepärase kriminullide sarja nurgakivi – rahvusvahelise edu saavutanud teos avaldatakse 17 keeles. 

Raamatu näol on tegu enamat kui vaid traditsioonilise detektiivilooga. Autor on veriste detailide asemel keskendunud vanade sõprade ja perekonnaliikmete vahelistele suhetele ning tegelaste minevikule, mis lisab loole sügavust ja emotsionaalsust.

Ölandi kuritegude sari arutleb selle üle, kuidas on elada kuriteo järellaines, kui inimene ei suuda lõigata katki sidemeid oma mineviku ja kodukandiga.

Politseiuurija Hanna Duncker naaseb pärast 16-aastast pausi taas kodusaarele Ölandile. Hanna isa, kes mõisteti mõrva eest süüdi, on surnud ning kodusaarega ei seostu sugugi vaid helged mälestused. Ometi, hoolimata pilkudest ja kuulujuttudest, kuulub ta ikkagi sealsesse mereäärsesse külakesse.  

Hannal ei jää just palju aega end sisse seada, kui juba leitakse puhkeplatsilt 15-aastase jõhkralt pekstud poisi surnukeha. Seesama poiss – Joel – oli Hanna parima sõbranna poeg ning juhtum saab Hanna südameasjaks.

Raamat on iseseisvalt edukalt loetav ning lugu ei jää poolikuks, seega pole enne alustamist tarvis oodata, et autor ka järgmised osad valmis saaks. Küll aga jäävad lahtiseks mõned peategelase elu puudutavad asjaolud, seega on, mida oodata.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.