Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Õura

20.04.2017

Oura

Oura Health on ÕURA ehk maailma esimese aktiivsusmonitor-sõrmuse ja selle mobiilrakenduse arendaja. ÕURA analüüsib Sinu une kvaliteeti, Sinu aktiivsust, igapäevast keharütmi ja keha füsioloogilisi reaktsioone ning aitab Sul leida parema tasakaalu ja valmisoleku tegutsemiseks.

ŌURA koostöö Elisaga algas 2016. aastal varsti pärast seda, kui oma esimesi eeltellitud tooteid tarnima hakkasime. Esimene kokkupuude Elisaga ei oleks enam paremal ajal tulla saanudki: olime just masstootmist käivitamas ja otsisime sobivaid partnereid, kellele oma uut toodet tutvustada. Elisa oli võimaliku partnerina meile juba silma hakanud, nii et oli paras aeg alustada läbirääkimisi võimalike koostööviiside osas.

Me ei teadnud, et neil on plaan uus esinduskauplus avada, nii et rõõmustasime, kui Elisa esindajad pakkusid pärast meie esimest Skype’i kõnet, et ÕURA võiks nende uue Elisa Kulma kontseptsiooniga igati hästi sobida. Lisaks ajastusele aitasid mõlemale poolele sobiva lõpplahenduse leida Elisa paindlikkus ja valmisolek kaaluda erinevaid koostöövõimalusi. Siis hakkasid asjad kiirelt edenema. Pärast Elisa praktikantide ja Kulma esindajatega peetud avakoosolekut läks vaid paar nädalat, et kõik Elisa Kulma kaupluse ametlikuks avamisõhtuks valmis saada. Kõik praktilised küsimused alates Elisa aktsiate ostmisest tootekoolituste, kontseptsiooni olemuse ja arveldamiseni välja lepiti kokku niivõrd paindlikult, et ka alles alustaval ettevõttel oli lihtne seda kõike korraldada.

Meie koostöö Elisa Kulmaga on nüüd kestnud juba aasta ning soovitame soojalt ka teistel startup-ettevõtetel selle tee ette võtta. Elisas ollakse uuenduslikest toodetest ja ideedest väga huvitatud ning otsitakse alati uusi koostöövorme.

Seotud märksõnad

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.