Põhisisu algus

Staaridest pungil komöödiasarja “Alo” uus hooaeg jõuab vaatajateni juba reedel

16.04.2021

Hirmnaljaka ja auhinnatud komöödiasarja “Alo” uus hooaeg jõuab vaatajateni eksklusiivselt läbi Elisa Huubi juba reedel. Sarja avaosa esilinastusele ja põnevatele intervjuudele näitlejatega saab kaasa elada kell 20.00 Elisa Stage keskkonnas.

Kodumaisel telesarjamaastikul avanevad taas kahtlemata kõige pöörasema ja lõbusama autoteeninduse uksed, sest Elisa ja Kanal 2 originaalsarja “Alo” uue hooaja esimesed viis osa on alates täna õhtust eksklusiivselt Elisa Huubis vaadatavad.

Komöödiasarja uus hooaeg saab lõbusa avalöögi täna õhtul Elisa Stage’is, kus sarja tutvustavad lähemalt näitlejad ja sarja loomisega tegelev meeskond ning õhtut juhib särav Sander Rebane.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili sõnab, et lõpuks on Elisa Huubi eksklusiivsete kvaliteetsarjade valikus ka väga hea komöödia, mida kliendid on pikalt oodanud. “Sarja esimesed viis osa on täna õhtust vaadatavad eksklusiivselt Elisa Huubis ja kõigil “Alo” fännidel tasub kindlasti vaadata õhtul toimuvat esilinastust, kus heidetakse pilk sarja valmimisse ja telgitagustele. Kohal on mitmed armastatud näitlejad nagu Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Priit Pius, Märt Pius, Linda Kolde ja sarja loomisega tegelev meeskond koos režissööri ning produtsendiga.”

Auhinnatud komöödiasari “Alo” räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui ka suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile, kuid mis täpsemalt toimuma hakkab, näeb juba täna Elisa voogedastuskanalist Huub.

Sarjas astuvad üles Tõnis Niinemets, Priit ja Märt Pius, Reimo Sagor, Liis Lass, Saara Nüganen, Uku Uusberg, Priit Võigemast, Rein Pakk, Linda Kolde, Külliki Saldre jpt. Sarja režissöör on Mikk Jürjens ning produtsent Karl Kermes.

“Alo” meeleolukas esilinastus toimub reedel, 16. aprillil Elisa Stage platvormil, algusega kell 20.00 ja on tasuta vaadatav kõigile soovijatele!

Vaata üritust SIIT!

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/staaridest-pungil-komoodiasarja-alo…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!