Põhisisu algus

Sipsik seikles kinost otse Elisa Huubi

01.04.2020

Möödunud kuul kinodes nii lapsi kui täiskasvanuid võlunud „Sipsik“ on tänasest eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubis.

Eno Raua jutustuse ja Edgar Valteri illustratsioonide ainetel valminud koguperehitt „Sipsik“ seikleb alates tänasest eksklusiivselt Elisa Huubis! „Elisa TV vaatamisstatistikast nähtub, et eriolukorra ajal on enim tõusnud just lastele suunatud sisu tarbimine. Sestap on erakordselt suur rõõm teatada, et kinode sulgemine Sipsikut ei peatanud ning alates tänasest seikleb Eesti armastatuim kaltsunukk edasi Elisa Huubis," sõnab Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

Film räägib väikesest Anust, kes saab 6aastaseks ja tunneb oma elust rõõmu - tal on suur vend Mart, kes on tema parim sõber ning kellega koos on imetore mängida. Armastusest oma väikese õe vastu on Mart õmmelnud Anule sünnipäevaks kaltsunuku. Paraku saab nende idüll läbi, kui saabub 1. september ja Mart läheb kooli. Anu peab nüüd oma päevi ilma vennata veetma. Samuti on Mardile tekkinud uued sõbrad ja õe jaoks jääb aina vähem aega. Ühel hetkel, kui Anu tunneb end eriti üksiku ja õnnetuna, ärkab kaltsunukk Sipsik nagu võluväel ellu.

Lisaks „Sipsikule“ leiab Elisa Huubist suure hulga kodumaiseid filme, seriaale ja saateid. Näiteks samuti otse kinodest Elisa Huubi jõudnud „Fred Jüssi. Olemise ilu“ ja varasemad kodumaised menukid nagu „1944“, „Sangarid“ jpm. Lisaks sellele leiab Huubist kõik Elisa originaalsarjad, sh. „Reetur“ ja „Üle noatera“ ning ettevaadatavana paljud populaarsed telesaated ja -sarjad, teiste seas ka "EnsV".

Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata reklaamivabalt, nii palju kui hing ihaldab ja just endale sobival ajal. Huub on tellitav kõigile Elisa Elamuse kaablivõrgu klientidele ning uut ja põnevat sisu lisandub Huubi igakuiselt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!