Põhisisu algus

„Sinu uus sugulane“: rambivalgusesse astub Eesti popmuusikamaastiku üks säravamaid artiste

17.03.2023

Saates „Sinu uus sugulane“ astub täna vaatajate ette särav ja andekas artist ning saatejuht Karl-Erik Taukar.

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Karl-Erik Taukarist on kujunenud Eesti popmuusikamaastiku üks silmapaistvamaid artiste. Saates “Sinu uus sugulane” tehakse täna selgeks, kust tuleb tema sarmikus ja lavakarisma? Ja olge hoiatatud, tundub, et leiti üles Eesti hurmurigeen!

Kaheksaosalise hooaja teine osa on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist ning toob igal nädalal vaatajate ette ühe tuntud eestlase suguvõsa loo, uued põnevad avastused ja üllatavad kohtumised uute sugulastega.

Saatesarja „Sinu uus sugulane“ autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher ning produtsent Piret Priisaar.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!