Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Septembri eksklusiivraamat: armastusväärsed tegelased, nende saladused ja veel salajasemad tunded

15.09.2021

Septembri eksklusiivraamat: armastusväärsed tegelased, nende saladused ja veel salajasemad tunded

Langevad lehed, pimedad õhtud ja jäised hommikud annavad sügisest aina enam märku. See tähendab vaid üht: on aeg haarata ühe mõnusa, rõõmustava raamatu järele, mis pakub samasugust emotsiooni nagu soe tass teed, pehme pleed või taaskohtumine kalli sõbraga.

Marcia Willetti “Peegeldused” tutvustab lugejale Carat, Cosmot ning Sami. Nende ning veel mitmete tegelaste lugude abil on Willett kokku põiminud haarava jutustuse sugulussuhetest, ammustest perekonnasaladustest ja inimlikust igatsusest.

Pärast abikaasa surma sõidab Cara Londonist Devonisse ja püüab teha mingeidki tulevikuplaane. Londonist lahkub ka noormees Cosmo, kelle südame on võitnud Loode-Inglismaa kaunis loodus ja kohalik tütarlaps Amy. Ülikoolist tulnud Sami tulevik paistab justkui kindel, ometi tunneb ta end üsna pidetult. Neil kõigil on midagi, mille kallal töötada. 

Willetti meeldivad ja usutavad tegelaskujud, suurepärased olustikukirjeldused ning rahuldustpakkuv lõpplahendus teevad raamatust igati hea kaaslase ja väärt lugemiselamuse. Seda eriti praegu, mil on vaja taas masendava pimeda ajaga harjuda ning päevadesse veidi helgust tuua. 

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.