Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Selle nädala vaatamissoovitused: populaarne kodumaine film, põnevussari ning tõestisündinud lugu II maailmasõja ajast

E, 17/06/2019 - 14:31

Elisa videolaenutusse ning Seriaali valikusse lisandub pidevalt uut ja hea meelelahutust. Soovitame kolme head asja, mida sel nädalavahaetusel kindlasti vaadata võiksid.


Taaskord on Elisa Elamuse  videolaenutusse lisandunud midagi eestimaist! Seekordseks uueks tulijaks on film EV100 filmiprogrammist – “Võta või jäta”. Filmi peaosas särab Reimo Sagor! Mida teeksid sina, kui ühel päeval pandaks su kätele vastsündinud laps ja öeldaks: võta või jäta!


Ühel unisel laupäevahommikul saab 30-aastane ehitaja Erik jalustrabava uudise: endine tüdruksõber Moonika, keda mees pole pool aastat näinudki, on just lapse sünnitanud. Tüdruku. Naine ise pole emaduseks valmis ja kui mees last endale ei taha, läheb tüdrukuke lapsendamisele. Võta või jäta on lugu Eriku pikast, keerulisest ja kohati koomilisest isaks kasvamise teekonnast. Lugu, mille käigus tavalisest eesti mehest saab igapäevaelu kangelane, Superman, kes on oma isaduse eest valmis küünte ja hammastega võitlema. Mis teeb isast isa?Järgmisel nädalal jõuab TV3 eetris lõpule populaarse krimisarja “Lõks” 2.hooaeg. Elisa klientidel on olnud võimalus terve hooaja vältel seda sarja meie Seriaalimaailmast ette vaadata! Näha ära süžeeliinid ja edasiarendused veel enne kõiki teisi, kes kannatamatult ootavad, millal järgmine osa telekanalil linastub. Nüüd on võimalus ära vaadata enne kõiki teisi ka hooaja kõige viimane osa ja saada teada kes on süüdi ja kes mitte ning mis lõpuks juhtub! Loomulikult on Seriaalimaailmas vaadatav ka sarja 1.hooaeg ja terve ülejäänud 2.hooaeg. Sarja peategelased on noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid.


Filmimaailmast soovitame vaadata filmi “Hacksaw Ridge’i lahing”, mis on erakordne tõestisündinud lugu sõjaväeteenistusest keeldunud Desmond Dossist (Andrew Garfield), kes päästis Okinawas II maailmasõja veriseima lahingu käigus 75 meest, ilma et oleks kordagi relvast tulistanud. Kuna Desmond polnud nõus inimesi tapma, sai temast hämmastav kangelane, kes oma eluga riskides päästis sõjaväearstina kümneid võitluskaaslasi. Ta oli II maailmasõja ajal ainus Ameerika sõdur, kes võitles eesliinil ilma relvata.Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.