Põhisisu algus

Raamatusari Elisa Essents osutus lugejate seas ülimalt menukaks ja saab olulise täienduse

23.12.2020

Tänavu suvel digiraamatuid kirjastama asunud Elisa uus raamatusari Elisa Essents osutus lugejate seas ülimalt populaarseks, tõstes ka originaalteoste lugemust. Tänasest lisandub Elisa Essentsi neli uut ja kokkuvõtliku lühiteost.

Käesoleva aasta suvel ilmavalgust näinud ja uut žanri tutvustanud Elisa Essents raamatutesari pakub erinevate know-how raamatute lihtsustatud ja kokkuvõtlikke ülevaateid, mis osutusid lugejate seas väga populaarseks. „Elisa senised Essentsid on alates ilmumisest jõudnud korduvalt Elisa Raamatu kõige loetumate teoste igakuistesse edetabelitesse ja tõstnud ka originaalteoste lugemust,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

Populaarseim teos uuest sarjast oli möödunud sajandi esimeses pooles ilmunud „Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi“, mida liigitatakse kui üheks esimeseks eneseabiõpikuks, turunduspiibliks ja ülemaailmseks bestselleriks.

„Arusaam, et hea raamat on mahukas raamat pole kaugel reaalsusest, kuid teame, et olulise teabe saab edasi anda ka palju efektiivsemalt ja Elisa Essentsi teoste populaarsus on seda ainult kinnitanud. Näeme sellel žanril tulevikku ka edaspidi ja seetõttu toome raamatusarja ka värsket lugemist, “ lisas Popp.

Tänasest lisandub Elisa Raamatusse viis uut Essentsi, kus käsitletakse teemasid nagu harjumuste muutmine, majandus ja finantsteadmised ning coaching. Lisaks annab Elisa Kirjastus välja ka Elisa telekomiteenuste valdkonna juhi Mailiis Ploomanni juhtimisteadmiste raamatu.

Uued Elisa Kirjastuse teosed:

  • „Aatomiharjumused“ – lühikokkuvõte James Cleari raamatust Liina Halliku tõlgendusena
  • „Jalutuskäik raha alkeemiasse“ – lühikokkuvõte Alar Tammingu teosest Aet Tran-Tõnissoo tõlgendusena
  • „Triljoni dollari coach“ – lühikokkuvõte Eric Schmidti, Jonathan Rosenbergi, Alan Eagle’i teosest Kaire Sõmeri tõlgendusena
  • „Juhi esimene käik“ – Elisa telekomiteenuste valdkonna juhi Mailiis Ploomanni juhtimisalased nõuanded.
  • „Oma nahk mängus. Peidetud asümmeetriad igapäevaelus“ – lühikokkuvõte Nassim Nicholas Talebi teosest Tiia Kõnnussaare tõlgendusena

Kõik teosed on eksklusiivselt saadaval lugemisäppis Elisa Raamat, kust leiab ühe kuutasu eest ligi 4000 eestikeelset raamatut ja lai valiku ajakirju. Rakendust on alates turule tulekust alla laetud üle 100 000 korra ning valitud ka rahvahääletuse tulemusel lemmikäpiks

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/raamatusari-elisa-essents-osutus-lugej…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!