Põhisisu algus

Põnevat lugemist nädalalõpuks: populaarseimad teosed Elisa Raamatus

19.08.2021

Ilmateade lubab aina vihma, seega on hea aeg järgmised raamatud lugemiseks välja valida. Selle meeletult keerulise tegevuse hõlbustamiseks vaatame, mida teised praegu loevad – siin on Elisa Raamatu hetke populaarseimad teosed. 

Sue Teddern “Annie Stanley, omadega merel”

Annie on parajasti omadega pisut puntras, kui sureb ootamatult ta isa. Kuuldes kasuema plaanist puistata isa tuhk erilise tähenduseta paika, põgeneb ta urniga ning viib selle ringreisile laevandusilmateate 31 merepiirkonda – isa armastas laevandusilmateadet.

Rännakul ümber Suurbritannia ranniku, otsides sobivaimat paika hüvastijätmiseks, kohtab Annie isevärki rahvast ja soojendab suhteid mitme tegelasega oma minevikust. Kui ta peab ühtaegu toime tulema leina ja keerukate suhetega perekonnas, hakkab Annie mõtlema, kas poleks aeg nii mõnigi eluotsus uuesti üle vaadata.

Kate Kessler “Mängus võidab vaid üks”

Maine’i osariigi Warreni vanglas ootab viie tüdruku tapmises kahtlustatav Ian Monroe kohut. Prokuratuur on kutsunud kriminaalpsühholoog Audrey Harte’i osalema kohtuprotsessis eksperttunnistajana.

Maine’i noorimaks sarimõrvariks tituleeritud Monroe on Audrey arvates tüüpiline psühhopaat. Tema viimane ohver Victoria Scott – “tüdruk, kes pääses” – on peamine tunnistaja, aga kui Edgeportis leitakse tüdruk, kes on tapetud täpselt samamoodi, hakkab võimust võtma paanika. Audrey tõmmatakse ohtlikkusse kassi-hiire mängu ja ta teab väga hästi, et selles mängus on võitjaid vaid üks…

Jane Harper “Kadunud mees”

Kaks venda, Nathan ja Bub, kohtuvad üle pika aja Austraalia üksildase tühermaa halastamatu päikese all. Perekonna valdust on juhtinud keskmine vend Cameron. Miski sundis teda üksinda kodust lahkuma, üksinda julmade loodusjõudude meelevalda. 

Cameroni jäävad leinama paljud. Tasahilju hiilivad aga kahtlused ja Nathan on sunnitud süvenema saladustesse, mida perekond pigem unustada tahaks. Miski oli Cameronile muret teinud. Valis ta vastust otsides oma surma? Aga kui mitte, siis keda kahtlustada sel üksildasel kõnnumaal?

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/ponevat-lugemist-nadalalopuks-populaar…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!