Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Parimad mängud ja konsoolid, mida sel aastal kingikotti pista

L, 14/12/2019 - 10:44

Mängude ja konsoolide valik on turul nii suur, et nende vahel valimine võib kujuneda keeruliseks ettevõtmiseks. Seepärast anname mõned soovitused, mida vajadusel mängudehuvilisele kingikotti pista.Milline konsool valida?Konsooliturul on hetkel kaks suurimat tegijat PlayStation 4 ja Xbox One. Mõlemad on väga võimekad seadmed ning kummagi puhul ei ole altminekut karta. Pühadeperioodil teevad paljud edasimüüjad mitmesuguseid soodustusi ning tänu sellele on võimalik neid hankida väga hea hinnaga. Elisa valikust leiab näiteks PlayStation 4 Pro konsooli komplekti koos erinevate mängudega.


Kui aga majapidamises on juba üks neist konsoolidest olemas, siis võiks mänguhuvilisele kinkimiseks kaaluda Nintendo Switch käsikonsooli. Selle eeliseks on kompaktsus ning võimalus seadet endaga igale poole mugavalt kaasa võtta. Samuti on võimalik seda soovi korral ka teleriga ühendada.


Switch ei võimalda küll mängida väga nõudliku graafikaga mänge, kuid kõige muuga saab suurepäraselt hakkama. Samuti on käsikonsooli mänguvalik väga mitmekesine.
Milliseid mänge valida?Kellele meeldivad sõja- ja tulistamismängud, neile on heaks kingiks Call of Duty seeria mängud. Call of Duty: Modern Warfare on neist värskeim. Siit leiab mitmeid põnevaid missioone, mis leiavad aset tänapäeval ning nagu mängu pealkirigi ütleb, on fookuses just modernse sõjapidamise vahendid.


Kes aga seiklusi otsib ja ei ütle ära ka müstikast, tasub kaaluda Control nimelise mängu soetamist. Siin peab peategelane ülesandeid lahendama ebaharilikus fantaasiamaailmas, kus ei puudu ka paranormaalsed nähtused.


Spordimängude sõpradele kingi valimisel tuleks pilk kindlasti heita jalgpalli ja korvpalli mängude poole. FIFA 20 on seeria värskeim liige, nagu ka NBA 2K20. Rallimängude puhul ei saa aga ümber uusimast WRC 8 mängust, kus fännid saavad ka Ott Tänaku endaga mõõtu võtta.


Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.