Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Palju õnne, Daniel Radcliffe! Vaata ära need kolm Radcliffe’i filmi, millel pole “Harry Potteriga” midagi pistmist

L, 23/07/2022 - 16:48

23. juulil tähistab sünnipäeva Daniel Radcliffe, kes on eelkõige tuntud kinolinal võluripoiss Harry Potteri kehastamise poolest. Kuid lisaks Voldemorti alistamisele on Radcliffe filmides maha saanud paljude teiste saavutustega, mis on samuti filmifännide aega väärt.

Jah, Elisa videolaenutuses on olemas ka kõik “Harry Potteri” filmid, kuid siin soovitame teisi kvaliteetseid linateoseid, milles Radcliffe on samuti üles astunud.Surmamängud

Daniel Radcliffe’i teatakse pere- ja lastesõbralikest “Harry Potteri” filmidest, kuid ta on kaasa teinud ka veidi vängema sisuga linateostes. Üks sellistest karmima sisuga filmidest on 2019. aasta “Surmamängud”, kus võlukepid on vahetatud püstolite vastu.

Radcliffe kehastab saamatut netitrolli Milesi, kes avastab ühel päeval ärgates, et tema käte külge on kinnitatud tulirelvad, millest ta enam lahti ei saa. Miles saab käsu tappa verise online-sõu ajuvaba staar Nix. Keeldumine ei ole võimalik, sest see läheks Milesile maksma tema elu.

“Surmamängud” saad ära vaadata Elisa videolaenutuses.Džungel

Mida teeksid sina, kui eksiksid lootusetult ära paksu ja kaardistamata vihmametsa ilma kaaslaste ja kasinate varudega? Just sellisest olukorrast leidis ennast 1981. aastal iisraellane Yossi Ghinsberg, kelle läbielamistel “Džungel” põhineb.

Radcliffe mängib entusiastlikku noort seiklejat Yossi Ghinsbergi, kes teeb teoks oma pikaaegse unistuse minna Amazonase vihmametsa, kaaslasteks kaks sõpra ning salapärase minevikuga giid. Nende retk muutub kiiresti katkematuks kannatuste jadaks, kui inimloomuse tumedam pool ja ettearvamatu loodus viivad võitluseni ellujäämise nimel. “Džungel” põhineb tõsielulisel lool, mis on kohati uskumatum ka kõige hullumeelsemast fantaasiast.

“Džungli” leiad Elisa videolaenutusest.Kadunud linn

Kui enamasti näeme Daniel Radcliffe’i ikka kangelaslikes rollides, siis “Kadunud linn” on erand. Tegu on märulikomöödiaga, kus Radcliffe kehastub miljardär Fairfaxiks, kes röövib Sandra Bullocki kehastatud romantiliste seiklusromaanide autori.

Bullocki kehastatud menukirjaniku Loretta Sage’i bestsellerite kaasi ehib raamatumaailma nõutuim kaanemodell Alan, keda mängib Channing Tatum. Järjekordsel raamatuturneel satub Loretta inimröövi ohvriks. Röövijaks on miljardär Fairfax, kes on veendunud, et Loretta raamatutesse on peidetud vihjed, mis juhatavad hiigelaardeni. Alan, kes soovib tõestada, et on enamat kui vaid kaunis näolapp, võtab nõuks Loretta inimröövlite küüsist päästa.

“Kadunud linn” on olemas Elisa videolaenutuses.


Allikas
Diktor.geenius.ee