Põhisisu algus

Palju nalja ja sünged saladused: kolm sarja, mis Elisa Huubi valikus värskelt saadaval

21.04.2021

Lõpuks on käes see aeg, kui Elisa Huubist on näeb kodumaise hittsarja “Alo” uut hooaega. Kuid see pole ainuke täiendus senistele ridadele – siit nimekirjast leiad veel põnevat vaatamist.

“Alo”

Lõpuks on kätte jõudnud aeg, kui Elisa Huubi vahendus saab vaadata populaarse kodumaise komöödiasarja uut hooaega. Järjekorras teisel hooajal jätkuvad müügimehe Alo naljakad seiklused autoesinduses. Näha saab nii reetmist, suhtedraamat ja muidugi ka kamaluga nalja.

Elisa Huubis on saadaval kohe vaatamiseks uue hooaja kümnest osast esimesed viis. Tegu on eksklusiivselt ainult Elisast nähtava sarjaga, mujale kanalitesse jõuab sari oluliselt hiljem.

“Nanny”

Kunagine hittkomöödiasari “Nanny” on nüüd kõigile naljasõpradele vaatamiseks saadaval. Francine Joy “Fran” Fine sattub kogemata Broadway produtsendi ukse taha kosmeetikatooteid müües hoopis potentsiaalseks lapsehoidja kandidaadiks.

Üksikisa kasvatada jäänud kolm last on seni kõik lapsehoidjad eemale peletanud, kuid Fran oma teistmoodi lähenemisega toob pereellu parajal määral värskust ja naljakaid olukordi.

“MotherFatherSon”

Draamsari, kus peaosas teeb oma esimese sarjatebüüdi staarnäitleja Richard Gere. Tema kehastatud Max Finch on heal järjel USA ärimees, kes on oma meediimpeeriumi kasvatamisel jõudnud välja Inglismaale.

Kui perepoega ühel hetkel haiglasse satub, avab see Maxi ja tema naise suhtes uusi tahke ning toob lagedale süngeid saladusi.

Võimuihalus, poliitika ja draama seavad ohtu pere suhted ja tuleviku, mida peaosalised üheskoos lahti peavad hakkama arutama.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/palju-nalja-ja-sunged-saladused-kol…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!