Põhisisu algus

Originaalsarja “Papsid” tunnustati parima telesaate/-seriaali tiitliga

31.05.2024

30. mail toimus Kruiisisadamas suurejooneline ja glamuurne Kroonika Meelelahutusauhinnad 2024 gala, kus Elisa originaalsari “Papsid” pälvis aasta telesaate/-seriaali auhinna.

Auhinda läksid lavale vastu võtma tegevprodutsent Merli Kutsar, režissöör Anna Stepanova ja näitleja Tiit Sukk. 

“Meil on uue hooaja võtted juba käimas ja uues hooajas on meil väga mõjukad külalisnäitlejad saabumas, kes hakkavad kokanduslikke šedöövreid tegema ja see ajab närvi nii mõnedki papsid, vähemalt kaks papsi on väga närvis. Mis see täpselt tähendab, näete juba sügisel,” õrritas režissöör Anna Stepanova tänusõnade järgselt.

Lisaks aasta telesaatele/-seriaalile kuulutati galal välja ka aasta sisulooja, meelelahutaja, podcast, artist, Eesti Film, raadiohääl, saatejuht ning seksikaim mees ja naine.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles nii ühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!