Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Õpetlik raamat: mis on persoonibränd ja mis kasu sest sulle on?

25.06.2021

Õpetlik raamat: mis on persoonibränd ja mis kasu sest sulle on?

Mõiste „persoonibränd“ võib silme ette tuua 20-aastase Instagrami suunamudija, kel on igal hommikul uus partnerleping sõlmitud ning kes elab vähemalt pealnäha perfektset elu. Ei tohi aga tähelepanuta jätta asjaolu, et see mõiste on tegelikult oluliselt laiem ning tugev persoonibränd toob kasu väga paljude erialade esindajatele.

Võib-olla oled arst ning soovid edendada lisaks oma patsientide tervisele ka rahvatervist üldiselt. Ehk on sinu erialaks hoopis ärinõustamine, iluteenused, kokakunst või koerte dresseerimine? Olenemata sellest, millisel elualal tegutsed, aitab tugev persoonibränd sul eristuda, leida kliente ning tõusta arvamusliidriks. 

Ideaalse brändi loomine on aga peen kunst ning omaette nuputades võtab see väga palju aega ja energiat. Õnneks on Evelin Org ja Olesija Saue oma teadmised kokku kogunud ning nõustunud neid ka maailmaga jagama – nii sündis raamat „Bränd nimega Sina“. 

“Bränd nimega Sina” koosneb sajast praktilisest sammust, mida astuda oma persoonibrändi loomiseks ja arendamiseks. Teos on eelkõige mõeldud neile, kes on huvitatud läbi oma oskuste, annete, tugevuste ja eripära oma toote või teenuse müümisest. 

Raamatu eesmärk on aidata läbi mõelda oma ideaalne bränd, seda atraktiivselt pakendada ja efektiivselt turundada. Raamat aitab oma persoonibrändi tervikuna lahti mõtestada, luua selge visiooni, kuhu liikuda, ja paika panna konkreetse tegevusplaani.

Ükskõik, milline on ettevõte – persoonibrändingusse tasub igal juhul panustada, sest sellel on alati rahaline väärtus. Seega raamatule pilk peale heita on kahtlemata hea mõte. 

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.