Põhisisu algus

Ole valmis: Playstation 5 tuleb piiratud koguses müügile Elisa e-poodi

16.11.2020

Paljude poolt kauaoodatud järgmise põlvkonna mängukonsool Playstation 5 tuleb vähem kui kahe nädala pärast Elisa e-poodi piiratud koguses müüki.

Sony uue põlvkonna mängukonsool Playstation 5 tuleb 19. novembri 2020. aasta kolmapäeva öösel vastu neljapäeva Elisa e-poodi müügile. Füüsilise 4K blu-ray plaadilugejaga konsool on saadaval piiratud koguses koheseks ostmiseks hinnaga 549€ ja müük algab keskööl 00.00.

Esimest korda tuleb uus konsool SSD-kettaga, mis muudab konsooli kasutamise ja mängimise mitmekordselt kiiremaks, vähendades laadimisaegasid. Lisaks sellele on uuenduskuuri läbinud ka mängupult, millest leiab adaptiivsed päästikud ja uuenenud haptilise tehnoloogia, pakkudes kasutajale senisest suuremat füüsilist mängukogemust.

Lisaks konsoolile on saadaval ka kõik Playstation 5 tarvikud:

 • Sony PULSE 3D Wireless PS5 peakomplekt – 99 EUR
 • Sony PlayStation 5 DualSense pultide laadija – 29 EUR
 • Sony Playstation 5 DualSense pult - 69 EUR
 • Sony PlayStation 5 HD kaamera – 59 EUR
 • Sony PlayStation 5 Media Remote pult – 29 EUR

Playstation 5 digitaalne konsool, kus puudub plaadilugeja, tuleb müügile tuleva aasta algul.

Playstation 5 mängukonsool on hetkel Elisas läbimüüdud!

Korduma kippuvad küsimused:

 • Kas PS5 mängukonsoolid on otsa saanud ?

Kõik Elisas müügis olnud Playstation 5 konsoolid müüdi neljapäeva öösel kahjuks ära.

 • Kas klientidel õnnestus neid osta?

Jah, klientidel õnnestus mängukonsoole osta ja esimesed õnnelikud saavad oma konsoolid kätte juba järgnevatel päevadel.

 • Mis saab nende tellimustega, kus ostukorvis on seade aga tellimust lõpuni viia ei anna?

Seadme ostukorvi lisamine ei garanteeri tootele veel tellimust. Kuna Playstation 5 konsoolide esimene tarnekogus on tänaseks läbimüüdud, siis ei ole võimalik ka ostukorvis olevate konsoolide tellimist lõpuni viia.

 • Saan aru, et soovijate hulk oli suur aga kuidas siis ühed pääsevad ligi ja teised mitte isegi kui konsool on ostukorvis ja teie leht väidab, et hetkel toimub ostu vormistamine?

Ostu võivad samaaegselt vormistada Elisa lehel mitmed kliendid ja piiratud saadavuse korral õnnestub tellimine ainult nendel klientidel, kes oma tellimuse esimesena ära vormistavad. Seejärel uuendatakse laoseisu Elisa süsteemis ja kui tooted on otsa saanud, ei ole kahjuks teistel võimalik tellimust vormistada.

 • Mul ei õnnestunud konsooli kohe kuidagi saada - olen nüüd kurb ja kuri Elisa peale!

Mõistame Teie muret ja kindlasti sooviksime, et kõik huvilised saaksid meilt uue konsooli jõuluks koju. Kahjuks pole meil võimalik kõigile huvilistele konsoole müüa, kuna kogused on tõepoolest väga piiratud, sest Sony poolt pole jõudnud toota lihtsalt piisavalt seadmeid kõikidele huvilistele.

Tulevikus tuleb kindlasti uusi konsoole Elisa e-poodi veel müügile ja huvilistele anname sellest ka Elisa kodulehel teada.

 • Kas ma saaks endale PS5 broneerida ja miks ma seadet broneerida ei saa?

Kahjuks Playstation 5-te ette broneerida pole võimalik. Kuna konsoole tuleb ka edaspidi müügile väga piiratud koguses, siis soovime anda kõigile võrdse võimaluse konsooli soetamiseks. Leiame, et kõikide konsoolide müügile panek Elisa e-poodi annab kõigile võrdse võimaluse seadme soetamiseks ja tulevikus soovime sarnaselt ka jätkata.

 • Miks seadmeid nii vähe müügile tuleb?

Tegemist on niivõrd uue tootega, mida müüakse tänavu üle maailma piiratud kogustes ja puht füüsiliselt ei ole jõutud konsoole toota nõudlusele vastavalt. Kogu Baltikumi peale tuleb konsoole esimeses laines väga vähe ja nõudlus on suur igas riigis.

 • Millal tekib uus võimalus PS5 osta?

Kindlasti tuleb PS5 konsoole Elisasse veel müügile. Kahjuks kindlat kuupäeva me veel ei tea, aga anname teada koheselt Elisa kodulehel, kui meieni sellekohane info jõuab. Eeldatavalt jõuab Elisasse suurem kogus konsoole järgmise aasta esimeses kvartalis.

 • Millal digitaalne versioon Elisasse müügile tuleb?

Eeldatavasti järgmise aasta algul, aga täpsustame kohe, kui teame detailsemat infot.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!