Põhisisu algus

Nüüd ka Elisa Raamatus: avameelne sissevaade USA ekspresidendi ja tema perekonna ellu

27.06.2021

USA endine president Donald Trump pakkunud ainest tervele virnale raamatutele. Ühe neist, maailmas hulga kirgi kütnud “Liiga palju, aga ei kunagi küllalt”, on kirjutanud Donaldi vennatütar Mary L. Trump. Nüüd on see põnev teos saadaval ka Elisa Raamatus. 

Raamatus keskendub Mary Donaldi asemel nende perekonnale ja suguvõsale laiemalt ning heidab valgust perekonna tumedale ajaloole, et selgitada, kuidas tema onust sai selline inimene, nagu maailm teda tunneb. 

Suure osa oma lapsepõlvest veetis Mary L. Trump oma vanavanemate uhkes New Yorgi majas, kus kasvasid üles ka Donald ja tema neli õde-venda. Ehkki käsitletavad teemad – vaimsed traumad, hävitavad suhted, hooletus – on rasked, jutustab Mary oma perekonna tihtipeale segadusse ajavatest sündmustest vaimukalt ja isegi humoorikalt. 

Lugejateni jõuab halastamatult üksikasjalik kirjeldus perekonna imetlusest onu Donaldi vastu, aga ka sellest, kuidas Fred Trumpi lemmikpoeg oma isa naeruvääristas, kui too hakkas Alzheimerile alla jääma.

Donald Trumpi saatuslikke vigu on proovinud selgitada paljud õpetlased, tugitoolipsühholoogid ja ajakirjanikud. Vaid Mary L. Trump suudab jutustada paeluva ja kõhedust tekitava saaga. Ta on ainuke Trump, kes soovib rääkida tõde ühe maailma kõige mõjuvõimsama ja probleemsema perekonna kohta.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/nuud-ka-elisa-raamatus-avameelne-sisse…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!