Põhisisu algus

Novembri eksklusiiv Elisa Raamatus: liigutav teos armastusest, saladustest ja perekonnast

17.11.2020

Pimedad ja kõledad novembriõhtud on just sobiv aeg võtta ette teekond suvisesse Cornwalli ning sukelduda pea ees perekonnasaladustesse, skandaalidesse ja traagikasse, millesse on põimitud ka armastust, sõprust ja liigutavaid hetki.

Seda kõike pakub Elisa Raamatu novembrikuu eksklusiivraamat, Liz Fenwicki „Cornwalli suvi“.

Vaid 53-aastasena saab kirjanduse õppejõud ja ajaloolane Hebe elumuutva diagnoosi – tal avastatakse Alzheimeri tõbi. Ravimatu haigusega jääb Hebel üle vaid leppida, kuid kuidas seda ometi teha? Mis saab temast, tema tööst ja tema kallimast?

Olulistele küsimustele vastuseid otsides jätab Hebe maha oma noore armukese ja varjub Cornwalli – paika, mis on talle nii tuttav ja kallis – ning ostab maja, kus möödusid paljud tema suved. 

Samal ajal püüab raskustest võitu saada ka Hebe õetütar Lucy. Lucy saadetakse tädi juurde küll esialgu hullu majaostumõtet ära hoidma, ent peagi asub ta tädile hoopis appi vana maja restaureerima. Temal on aga majaga hoopis teistsugused mälestused…

Liigutavas loos paljastub ohtralt peresaladusi ning tegelaste traagiline saatus ei jäta külmaks ühtki lugejat. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/novembri-eksklusiiv-elisa-raamatus-lii…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!