Põhisisu algus

Nostalgiline Motorola on Elisas tagasi

18.09.2019

Kunagine mobiiltelefonituru hiid ja paljude eestlaste jaoks nostalgiline Motorola on Eesti turul tagasi - Elisas on müügile jõudnud Motorola One Vision.

Möödunud sajandi lõpus mobiiltelefonide turu pioneeri ja suurtegijana tuntud Motorola telefonid puudusid Eesti telekomioperaatorite valikust pikalt. Nüüd on Elisa e-poes taas müügil Motorola One Vision , mis tuleb suurepärase esi- ja põhikaamera ning Android One tarkavaraga - tagades nutitelefonile vähemalt kaks aastat tarkvarauuendusi ning kolm aastat turvauuendusi. Peamiseks pilgupüüdjaks on nutitelefoni ultralai 21:9 suhtega Full HD+ resolutsiooniga ekraan, mis tagab tipptelefonidega sarnase teravuse ja eriti sügavad värvid. Oma mõõtmete kohta on telefon ka üllatavalt õhuke ja sobilik kasutamiseks ühe käega.

Telefonil on kolm kaamerat ja nagu standardiks on saanud, siis kaks neist on tagumised. 48 megapiksline põhikaamera on varustatud optilise stabilisaatoriga, mis vähendab oluliselt piltide müra ja hägusust ning seda eriti madalates valgustingimustes. Videot võimaldab telefon salvestada ka 4K resolutsioonis. Esikaameraks on 25 megapiksline sensor ja kombineerituna sisseehitatud filtrifunktsiooniga võimaldab telefon teha väga paindlikke ning kauneid selfie-sid.

Telefoni riistavara on antud hinnaklassis väga võimekas, pakkudes 4GB muutmälu, kaheksatuumalist protsessorit. Nii ei jää telefon hätta ka võimsamate mängude mängimisel ega suurema töökoormuse puhul. Lisaks sellele on telefonil kiire sõrmejäljelugeja, 128GB sisemälu kõikide piltide, videote ja rakenduste jaoks ning kõige tipuks suur 3500 mAh aku, mis peab ka suure kasutuse korral vastu terve päeva.

Android One platvormil töötav telefon tuleb võimalikult puhtana ega sisalda üleliigseid rakendusi. Nii on nutitelefonile tagatud pikem aku kestvus, rohkem vaba siseruumi ja kiirem kasutuskogemus. Seadme saab kasutaja kujundada aga endale täpselt sobivaks.

Kokkuvõttes on tegemist väga tugeva keskklassi telefoniga, mis toimib ootuspäraselt hästi, pakkudes lipulaevale sarnaseid omadusi madalama hinnasildiga.

Täpsema info telefoni kohta leiab Elisa kodulehelt .

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!