Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Noorte lemmik: maagilise realismi piire kompav romaan jääb kummitama veel kauaks

21.08.2021

Noorte lemmik: maagilise realismi piire kompav romaan jääb kummitama veel kauaks

Kooli alguseni on jäänud umbes nädal – see on täpselt parasjagu aega, et teha kooliks viimased ettevalmistused, nautida suve lõppu ja lugeda läbi üks kaasahaarav raamat – romaan suurest, keelatud armastusest. 

“Miljon Juunit” viib lugeja eriskummalisse maailma, mis on meie maailmaga palju sarnasem, kui pealtnäha paistab. See on maailm, mis on täis fantaasiarikkaid detaile, mis kannavad lugeja läbi hingematvalt kauni armastusloo.

Autor Emily Henry jutustab loo mälu ja mälestuste suhtelisusest, sõprusest ja ustavusest – ning selle kõige keskmes on kaks vaenujalal olevat perekonda. Loomulikult kahe perekonna võsukesed armuvad teineteisesse ning võtavad eesmärgiks paljastada tõde needuse kohta, mis nende perekondi juba mitmendat põlve kimbutab.

Raamatu võlu avaldub eelkõige poeetilises keeles ja autori erakordses jutuvestmisoskuses, mis haarab lugeja endasse ja paneb kaasa elama sellele originaalsele, samas südantlõhestavale loole. See on täiuslik valik noortele, kes otsivad raamatutest romantikat, sõprust ja maagiat.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad