Põhisisu algus

Naine üle parda: see hittraamat viib sind närvekõditavalt kriminaalsele merereisile

27.02.2021

Oled saanud võimaluse osaleda luksuslaeva esimesel reisil. Vaid kümne kajutiga laevas kantakse kõigi külaliste eest suurepärast hoolt… kuni üks neist visatakse üle parda. Ja mitte keegi ei usu sind. 

Just sellisesse olukorda satub reisiajakirjanik Lo Blaclock, kes saadetakse pealtnäha oma elu parimale töölähetusele – nädalasele luksuskruiisile Inglismaalt Norrasse. Esialgu ongi kõik laitmatu ning tuju hoiavad üleval peened kajutid, suurejoonelised õhtusöögid ja elegantsed külalised. 

Aga siis juhtub eelpool kirjeldatu – Lo näeb juhuslikult pealt, et keegi naine heidetakse üle parda. Kuid kõik reisijad on olemas. Keegi ei usu, et ta üldse midagi sellist nägi, ning laev seilab rahulikult edasi hoolimata Lo meeleheitlikest katsetest tõestada, et midagi on väga valesti. 

Teoses “Naine kajutist nr 10” pakub rahvusvaheliselt armastatud Briti autor Ruth Ware taas hämmastavate pöörete ja klaustrofoobse, kuid samas tontlikult kauni tegevuspaigaga põnevat lugemist. Lugejate südameid on juba võitnud Ware’i “Proua Westaway surm” ja “Valetamise mäng”. 

Kui aga soovid lugeda midagi teistsugust, viska pilk peale näiteks Elisa Raamatu populaarseimatele teostele või pea 4000 raamatust koosnevale raamatuvalikule.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/naine-ule-parda-see-hittraamat-viib-si…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama