Põhisisu algus

Nagu Kättemaksukontor, aga ilma Marionita: Jonas Jonassoni uus teos sukeldub magusa kättemaksu maailma

30.07.2021

Jonas Jonasson – rootslane, kes kinkis maailmale suurepäraselt lõbusa romaani “Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus” ning ka teose iseseisva järje “Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju”, avaldas hiljuti oma viienda romaani. Vaatame, millega on tegu.

“AS Kättemaks On Magus” on humoristlik armastusavaldus vabale kunstile ja rõõmuga jutustatud lugu. See on hullumeelne ja kaasahaarav, peadpööritav ja vaimukas lugu, mille keskmes on tõeliselt pealkirjaväärilise nimega aktsiaselts – Kättemaks On Magus.

Stockholmi külmas veebruarikuus põimuvad erinevad inimsaatused. Süüdimatu kunstikaupmees. Erakordsete annetega ettevõtja. Masaisõdalane ja eksiteele sattunud ravitsejamees. Ja noorpaar, kellel on kõik põhjused kätte maksta.

Draama keskpunktis on kaks impressionistlikku kunstiteost. Aga kes need maalis? Kes on nende omanik? Ja mis on paavstil selle kõigega tegemist? 

Jonas Jonassoni esimest nelja romaani on kiitnud niihästi retsensendid kui ka lugejad üle kogu maailma ja neid on tõlgitud neljakümne kuude keelde. Kas see teos osutub sama edukaks?

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/nagu-kattemaksukontor-aga-ilma-marioni…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!