Põhisisu algus

Modernne suhtepiibel: selle kuu Elisa eksklusiivraamat aitab püsisuhtes särtsu hoida

15.01.2021

„Kui räägime seksist tänapäeva püsisuhtes, siis teeme pahatihti juttu hoopis raugevast kirest ja toome hulga ettekäändeid, miks erootika on justkui paratamatult hävingule määratud.“

Nii kirjutab Belgia psühhoterapeut Esther Perel oma raamatu „Erootiline intelligentsus“ tutvustuses. Ta jätkab aga optimistlikul toonil, sest kõik ei ole veel kadunud ning põnevuse ja iha tekitamine stabiilses suhtes pole sugugi võimatu. 

Toetudes aastatepikkusele kogemusele ja tööle sadade paaridega võtab Perel ette nii soovi elada rahulikku ja turvalist elu kui ka igatsuse kirgliku ja salapärase suhte järele ning uurib, kuidas neid omavahel ühendada. Tõsielulistele näidetele tuginedes pakub teos ideid, mille abil suhet värskena hoida.  

Oma raamatus kutsub Perel üles mõtlema, kuidas segada turvalisuse hulka riske ning tuua püsiva sisse uudsust, kuidas mitte leppida igava ja argisega ning peletada ligihiilivat tüdimust. 

Mis tunne on kedagi armastada? Mille poolest erineb see tundest kedagi ihaldada? Miks keelatu on nii erootiline? Kas on võimalik, et tahame seda, mis meil juba olemas on? Just nendele küsimustele otsib vastuseid – ja probleemidele lahendusi – jaanuarikuine Elisa eksklusiivraamat. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/modernne-suhtepiibel-selle-kuu-elisa-e…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!