Põhisisu algus

Miski pole nii, nagu paistab: menukas armastusromaan pakub põnevust ja ootamatuid pöördeid

23.04.2021

Kujuta ette, et kohtad inimest, kellega veedad koos imelise nädala ja armud meeletult. Kahjuks peab ta ammu tehtud plaanide tõttu lahkuma. Ja järsku kaob ta nagu maa alla.

Just nii juhtub raamatu “Ilma ainsagi sõnata” peategelase Sarah’ga, kes Californiast kodukanti naastes kohtub hurmava Eddiega. Nad veedavad koos seitse täiuslikku päeva ning tunded on vastastikused. Meest ootab ees ammu planeeritud puhkusereis, kuid ta lubab ühedust hoida – ja miks ei peakski?

Eddie aga ei helista ega vasta ühelegi sõnumile. Sarah’ sõbrad soovitavad tal mees unustada ja eluga edasi minna, mis oleks ka loogiline tegu, sest kõik kestis ju vaid nädala. Sarah aga teab, et sellele kõigele peab olema mingi seletus, mõjuv põhjus. Selgub, et tal on õigus.

Kaasahaarav “Ilma ainsagi sõnata” on täpselt parajalt tempokas armastusromaan, mis pakub lugejale romantikat ja ilusat armastuslugu, kuid ka põnevust ja ootamatuid pöördeid. Tõetruud tegelased panevad endale kaasa elama ning võtavad lugeja kaasa teekonnale läbi armastuse, saladuste, südamevalu, lootuse ja andestuse. 

Rosie Walsh on Briti kirjanik ja endine dokumentaalfilmide produtsent. “Ilma ainsagi sõnata” on tema esimene oma nime alt välja antud raamat, varem on ta kasutanud kirjanikunime Lucy Robinson. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/miski-pole-nii-nagu-paistab-menukas-ar…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!