Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Mis on Elisa Huub ja mida sealt huvitavat leiab?

R, 13/09/2019 - 11:44

Elisa on värskendanud oma pakutavate teleteenuste nimekirja ning lisanud sinna uue teenuse – Huub.


Mis on Huub?Huub, mis varasemalt kandis Seriaali valiku nime, on kuutasuline voogedastusteenus, mis koondab enda alla parima valiku Elisa pakutavatest filmidest ja seriaalidest. Siit leiab nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju ning lisaks sellele saad mitmete puhul neist nautida tuliuusi hooaegu, mis jõuavad tele-eetrisse alles nädalate pärast.


Mida Huub pakub?Huubi vahendusel näed lisaks Elisa originaalsarjadele tasemel välismaised sarju ning uuendusena ka Hollywoodi kassahitte. Uus teenus pakub ka ettevaatamise võimalust, mis lisab Elisa Elamusse Eesti tippsarjade uued episoodid ja hooajad enne tele-eetrit ja reklaamivabalt! Seda kõike eksklusiivselt ainult Huubi klientidele.


Juba täna on Huubis vaadatav Elisa Eesti esimene originaalsari, tippajakirjanik Rasmus Kagge dokumentaalfiktsioon “Üle noatera”. Ettevaatamise vahendusel näeb ka sarjade “Kättemaksukontor”, “Laser”, “Võimalik vaid Venemaal”, “Kallis, sa oled kosunud”, “Joel Ostrati suur õhtusöök” ja teiste menukite uusi osasid enne tele-eetrit.


Detsembris jõuab Elisa Huubi spioonipõnevik “Reetur”, mis räägib tõsielust inspireeritud loo Eestis tegutsevast riigireeturist. Sarja kirjutab Eesti vaieldamatu tippstsenarist Martin Algus, kelle sulest on kodumaine publik näinud selliseid hitte nagu “Miks mitte?!”, “Sangarid”, “Klassikokkutuleku” triloogia, “Nukumaja”, “Luuraja ja luuletaja”. Seriaal valmib koostöös Eesti Rahvusringhäälingu ja produktsioonifirmaga Kassikuld.


Huubi eest tuleb igakuiselt välja käia 2,99 eurot ning eraldi filmide või sarjade vaatamise eest juurde maksma ei pea. Teenuse kohta saad lähemalt lugeda Elisa kodulehelt.


Allikas
Diktor.geenius.ee