Põhisisu algus

Millenniumi sarja järjeraamat tõusis Elisa Raamatus menukaimaks kõigest kuuga

09.10.2015

Kuulsa lohetüdruku Lisbeth Salanderi seikluste järjeraamat, David Lagercrantzi „See, mis ei tapa“ on osutunud Elisa Raamatu läbi aegade üheks populaarseimaks lugemisvaraks. Raamat tõusis lugejate seas menukaimaks kõigest kuuga.

„Elisa Raamatu lugejad on meile kirjutanud, et kaasaja omanäolisema karakteri Lisbeth Salanderi uued seiklused olid väga oodatud ning kuigi raamatul on nüüd uus autor, pole lugejad pidanud pettuma,“ rääkis Elisa uute teenuste juht Kertu Kriisk. „Lagercrantzi raamat on lihtsalt niivõrd kaasakiskuv, et lohetüdruku fännid on selle kõigest paari õhtuga ja unetundide arvelt lausa sisse ahminud.“

Stieg Larssoni ülipopulaarse Millenniumi-triloogia järjeraamatut „See, mis ei tapa“ said moodsa Elisa Raamatu äpi omanikud lugeda enne teisi. Alates augustist pakub Elisa igas kuus lugejatele hitt-raamatuid enne, kui need jõuavad poelettidele.

Elisa Raamatu septembrikuu edetabelisse jõudis teisigi uusi hittraamatuid ning kvaliteetset action’it ja põnevust pakkuvaid teoseid. „Edetabelist võib veel välja lugeda, et suur huvi püsib lugejatel ka sügavate vaimsete õppetundide ja kogemuste vastu,“ märkis Kertu Kriisk.

„Elisa Raamat on kahtlemata üks suurimaid innovatsioone tänasel raamatuturul, sest lugeja käsutuses on iga kuu kindla summa eest piiramatul arvul raamatuid,“ sõnas Kertu Kriisk. „Äpi kasutajad ise hindavad enim selle lihtsust ja mugavust – Elisa Raamatust saab raamatut otsida, alla laadida ning lugeda ühes ja samas keskkonnas. Ühe põneva uuendusena on Elisa Raamatu klientidel võimalik jälgida äpis ka teiste lugejate raamaturiiuleid ning leida sealt inspiratsiooni järgmiseks lugemiselamuseks. Lisaks on võimalus raamatuid sõpradega jagada – lemmikraamatut saab postitada oma Facebooki seinale või tutvustada e-kirjaga.“

Laia raamatuvaliku kõrval pakub lugemisäpp võimalust lugemisvara endaga mugavalt kõikjale kaasa võtta. Veelgi enam, innovaatilises rakenduses saab raamatuid lugeda ka internetiühendust omamata. Teenus on avatud kõikide mobiilioperaatorite klientidele ja kasutatav ka välismaal.

„Lisaks ei saa jätta mainimata ka seda, et võimalus tutvuda kõikide raamatutega üle 1500lisest valikust, avardab kindlasti lugemisspektrit ning annab võimaluse leida uusi lemmikuid lihtsasti ja täiesti uudsetest kategooriatest,“ lisas Kertu Kriisk.

Kõikide raamatute lugemisõiguse Elisa Raamatus saab lugeja endale 8.99 euro eest kuus.

Elisa Raamatu septembrikuu TOP 15

1.„See, mis ei tapa“ David Lagercrantz
2.„Joonista valgus“ Lea Dali Lion
3.„Viies naine“ Henning Mankell
4.„Viiskümmend halli varjundit“ E. L. James
5.„Ei jäta elamata“ Vahur Kersna
6.„Harry Augusti esimesed viisteist elu“ Claire North
7.„Siidiuss“ Robert Galbraith
8.„Horoskoop 2015. Saatuslik aasta“ Taimi Uuesoo, Ago Uuesoo
9.„100 nippi raha ligimeelitamiseks“ Liis Zev
10.„Kleidivaras“ Natalie Meg Evans
11.„Emmanuelle 1. raamat. Inimsuse õppetund“ Emmanuelle Arsan
12.„Meremaa triloogia I“ Ursula K. Le Guin
13.„Lõhnakoguja“. Sari "Varraku ajaviiteromaan" Kathleen Tessaro
14.„Da Vinci pärand ehk kuidas Leonardo maailma uuesti avastas“ Stefan Klein
15.„Käo kukkumine“ Robert Galbraith

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!