Põhisisu algus

Mida vaadati märtsis eriolukorra ajal telerist?

03.04.2020

Eriolukorra egiidi all kulgenud möödunud kuul lahutas teles enim meelt uus laulusaade „Maskis laulja“. Järelvaatamises olid populaarsed ka „Kaks kanget Jaapanis“ ja „Kuuuurija“.

Tänavune märtsikuu oli paljude jaoks kahtlemata ebatavaline. Valitsus andis korralduse püsida kodus ja liikuda väljas võimalikult vähe ning see tõi telerite ette tavapärasest omajagu enam inimesi.

Märtsis oli Elisa Elamuse järelvaatamises kõige vaadatuim uus telesaade „Maskis laulja“, kus lavale astuvad kümme tuntud inimest, kes esitavad kõigile tuntud hittlaule, olles ise peidetud erakordsetesse kostüümidesse. Saate detektiivid peavad ära arvama, kes on need tuntud lauljad, kes kostüümide all peituvad. Elisa Elamuse järelvaatamises olid populaarsed ka „Kaks kanget Jaapanis“, „Kuuuurija“ ja „Aktuaalne kaamera“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et televaatamise laviini eriolukord kaasa ei toonud, kuid varasemast rohkem vaadatakse telerit just päevasel ajal. „Märtsis tõusis enim lastesisu ja videolaenutuse vaatamine ning täheldatav oli ka järelvaamise kasutamine päevasel ajal. Televaatamise üldist tõusu oli märgata ainult eriolukorra esimestel päevadel ja olukord normaliseerus üsna ruttu. Tõenäoliselt tehakse kodudest tööd ja õppetegevust edasi ning mõned väiksemad pereliikmed, kes lasteaiast koju jäänud lasevad vanematel rahus tööd teha vaadates ise multikaid.“

Tele-eetris olnud filmidest vaadati enim parima animafilmi Oscari võitnud filmi „Zootropolis“. Populaarsed olid ka Klassikokkutuleku teine ja kolmas osa ning koomiksifilmid „Wonder Woman“ ning „Tasujad: Ultroni ajastu“.

Elisa videolaenutusest vaadati enim kodumaist dokfilmi „Südamering“, mis jälgib rühma täiskasvanuid ja nende lapsi, kes 2014. aasta suvel otsustavad loobuda harjumuspärasest elukorraldusest ning asutavad Eesti esimese teadliku ökokogukonna. Nad panevad oma säästud kokku ja ostavad kamba peale vana mõisakompleksi, 3750 ruutmeetri jagu poollagunenud hooneid koos selle juurde kuuluva 33 hektari põllumaaga. Margit Lillaku dokumentaalfilm jälgis ühe kogukonna dramaatilisi arenguid viie aasta jooksul, nende mesinädalatest laialiminekuni.

Videolaenutuse toppi jõudsid ka põnevusfilm „Midway lahing“, „Sinu päevad on loetud“ ja „Seksikad sulid“, kus on peaosas särav Jennifer Lopez.

Elisa soovitab kõigil jätkuvalt võimalikult palju kodus olla, pesta käsi ja hoida kahe meetrist distantsi inimestega. Ainult nii saame üheskoos haiguse levikut tõkestada.

Märtsi järelvaatamise TOP

 1. Maskis laulja TV3
 2. Kaks kanget Jaapanis TV3
 3. Kuuuurija KANAL2
 4. Mida vanemad sulle ei rääkinud KANAL2
 5. Pilvede all KANAL2
 6. Eesti narkomuulad 2 TV3
 7. Kinni TV3
 8. Hommik Anuga ETV
 9. Kättemaksukontor TV3
 10. Aktuaalne kaamera. Ilm ETV

Märtsi filmide järelvaatamise TOP

 1. Zootropolis TV3
 2. Vaiana TV3
 3. Klassikokkutulek 3 TV3
 4. Klassikokkutulek 2 TV3
 5. Wonder Woman KANAL2
 6. Kuningas Arthur: Mõõga legend KANAL2
 7. Kong: Pealuu saar KANAL2
 8. Tasujad: Ultroni ajastu TV3
 9. Laenatud aeg KANAL2
 10. Kättemaks kõrgetel kontsadel TV3

Märtsi Elisa videolaenutuse TOP

 1. Südamering
 2. Midway lahing
 3. Sinu päevad on loetud
 4. Seksikad sulid
 5. Charlie inglid (2019)
 6. Lumepoiss
 7. Lammas Shaun 2. Farmigeddon
 8. Fiksikud krabotite vastu
 9. Playmobil. Film
 10. Lumekuninganna ja igavene talv
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!