Põhisisu algus

Mida su naaber loeb? Populaarseimad raamatud Elisa Raamatus

01.08.2019

Parimate sõprade eelistustest teame palju, aga kohtume nendega üsna harva. Naabrit näeme üle päeva, aga mida me temast teame? Peale selle, millise autoga ta sõidab ja mida ta korteriühistu koosolekul läbi üritab suruda? Nüüd saame teada ka seda, mida ta loeb! Siin on viis kõige tõenäolisemat raamatut, mis ta nutiseadmes võib leiduda.

Kohtuniku naine

Emma naaseb Dublinisse oma kohtunikust isa päranduseasju korda ajama. Karmi ja eemaloleva kohtuniku isiklikke asju läbi vaadates saab Emma teada ema Grace’i ebaõiglasest elust – oma ema polnud ta kunagi tundnud. Päevavalgele tuleb vapustav lugu murdmatust armastusest ja ammu maha maetud perekonnasaladustest.

Nuga

Uurija Harry Hole on lagenud tagasi alkoholismi küüsi. Ta ei mäleta eelmisest õhtust midagi. Ta on nullpunktis: elu armastus Rakel on ta välja visanud, tööl on ta langenud politsei ametiredeli madalaimale astmele. Esimene kurjategija, kelle Harry trellide taha saatis, on taas vabaduses ja haub kättemaksu. Kõik see aga kaotab tähtsuse, kui Harryl tuleb seista silmitsi seni kõige raskema mõrvajuhtumiga, mis ähvardab raskustes mehe täielikult hävitada.

Lõpetamata mõrv

Kakskümmend aastat tagasi leidsid lapsed Josh ja Dilys metsasalust noore naise laiba, kuid nad ei julgenud seda kellelegi rääkida. Nüüd avastab Josh õe asjade hulgast surnu käeketi ja otsustab juhtunu oma ülemusele, endisele politseikomissarile Alan Markbyle üles tunnistada. Kahe põlvkonna ja kahe jaoskonna politseinikud võtavad juhtumi uuesti uurimise alla, et tuua lõpuks ometi tõde päevavalgele.

Täiesti tavaline perekond

19-aastane tavalisest perest pärit Stella vahistatakse süüdistatuna ärimehe jõhkras mõrvas. Tüdruku vanemad on meeleheitel ja segaduses, nad on valmis tegema kõike, et oma tütart aidata. Aga kas nad üldse tunnevad teda? Põnevik avab kronoloogilise sündmuste käigu kolmest – pastorist isa, teismelise tütre ja advokaadist ema – vaatepunktist ning avab pereliikmete nägemuse üksteisest, kuritööst ja omavahelistest suhetest.

55

Politseiseersant Chandler Jenkins juhib unise Lääne-Austraalia linnakese politseijaoskonda, kus ta tegeleb põhiliselt kodutülide lahendamisega. Kõik muutub, kui jaoskonda vaarub kuivanud verega kaetud Gabriel. Mees räägib, et ta uimastati ja sõidutati mägedes asuvasse majakesse. Temast pidi saama sarimõrvar Heath’i ohver number 55. Varsti saabub samasse jaoskonda Heath, kes väidab, et sarimõrvar Gabriel võttis ta vangi ja ütles, et temast saab ohver number 55. Kumb neist räägib tõtt?

 

Lugu ilmus Diktor.ee-s. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!