Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Meeldib Candy Crushi mängida? Proovi ka neid alternatiive

K, 12/02/2020 - 10:10

Kahtlemata on Candy Crushi seeria mängud ühed populaarseimad omasuguste seas. Kui sulle seda tüüpi puslemängud meeldivad, siis allolevast nimekirjast võid leida omale hoopis uue lemmiku.

Bejeweled Classic (Android/iOS)

Bejeweled on Candy Crushile väga sarnase mängumehhaanikaga, kus mängulaual tuleb kolm või rohkem erinevat kujundit leida ning nii uutele ruumi teha. Kommide asemel korjatakse siin mängus aga kalliskive. Erinevate kombinatsioonide eest on võimalik koguda boonuspunkte ning enese proovile panemiseks on sadu tasemeid.

Bejeweled on tuntud seeria ja väikeste erinevustega mänge on rakenduste pood täis. Classic on neist kõige tavalisem, kuid seeriast saab igaüks endale sobiva otsida.

Farm Heroes Saga (Android/iOS)

Ka Farm Heroes on sarnase ülesehitusega nagu Candy Crush. Suurim vahe on selles, et kommide asemel saab hoopis tervislikke köögivilju korjata. Muus osas on mängud sarnased – tuleb kokku korjata kolmest või enamast ühesugusest köögiviljast kombinatsioon leida ning nende eest punkte koguda.

Mängijas saavad ennast proovile panna eriülesannete täitmisel ja võistelda koos sõpradega. Igav igal juhul ei hakka, sest uusi tasemeid lisatakse iga paari nädala tagant.

Sugar Blast (Android/iOS)

Sugar Blast on küll sama loogika mäng, kuid mängulaud ise on teistsuguse ülesehitusega. Ebakorrapäraselt mängulaualt tuleb samamoodi üles otsida kõrvuti asetsevad maiustused, mida on kolm või rohkem. Aegajalt sattub sinna ka muid asju, mille abil veelgi paremaid kombinatsioone luua saab.

Mängul on kena graafika ning igavuse üle muretsema ei pea:
proovile saab ennast panna rohkem kui 1500 erineval tasemel.


Allikas
Diktor.geenius.ee

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.