Põhisisu algus

Massidega toimetulekuks varustas Elisa Rally Estonia koguni nelja liikuva tugijaamaga

17.07.2021

Massidega toimetulekuks varustas Elisa Rally Estonia koguni nelja liikuva tugijaamaga

Pealtvaatajatele parima interneti pakkumiseks tõi Elisa Rally Estoniale neli liikuvat tugijaama, mis tagavad suurtele rahvamassidele veelgi parema sideteenuste kvaliteedi.

Elisa raadiovõrgu planeerimise ja ettevalmistuse osakonna juht Janno Viskus tõdes, et Rally Estonia toob kahtlemata raja äärde kohale hulgaliselt fänne, kes oma kogemusi interneti vahendusel ka teistega jagada soovivad. „Olgu see pilt või video, aga sotsiaalmeedias oma emotsioone jagada soovivad kindlasti paljud pealtvaatajad. Selleks, et interneti ja kõneteenuste kasutamine toimiks nii suurel hulgal inimestel probleemideta, oleme lisanud täiendavat mahtu olemasolevatesse mastidesse ning varustanud peamised pealtvaatajate alad liikuvate tugijaamadega.“

Eeldatavalt toob Rally Estonia Lõuna-Eestisse ligi 24 000 külastajat ja parima kõne- ning andmesidekvaliteedi pakkumiseks paigaldas Elisa autoralli maailmameistrivõistluste etapiks liikuvad tugijaamad Rüa, Alaküla, Leigo ja Prangli piirkonda.

Juhul kui võrgus peaks siiski suurte külastajate arvu tõttu tekkima lühiajalisi ülekoormusi, on soovitatav varuda pisut kannatust ja mõne minuti jooksul proovida uuesti. Samuti soovitab Viskus suurürituse ajaks varustada end akupangaga, mille abil enda telefoni laadida, et side rallipeol olevate sõpradega tühja aku tõttu ei kaoks.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama