Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Märtsi eksklusiivraamat: Rootsi krimilegendi haarav pärl on nüüd sind ootamas Elisa Raamatu äpis

10.03.2021

Märtsi eksklusiivraamat: Rootsi krimilegendi haarav pärl on nüüd sind ootamas Elisa Raamatu äpis

On jälle käes aeg, mil kodutööd jäävad tegemata, tööülesanded lükkuvad edasi, teepakk muudkui tühjeneb ja iluuni jääb poolikuks. Miks? Sest armastatud kirjanik Anders de la Motte on taas välja andnud ühe suurepärase raamatu, mida lihtsalt ei saa pooleli jätta. Muud ei jää üle, kui igal vabal hetkel, kasvõi öösel, närvesöövale loole lahendust ja selgitust otsida. 

Aastaaegade sarja viimases osas “Kevadohver” kohtuvad väikese külakogukonna saladused, veenva lahenduseta jäänud juhtum ja usk iidsesse folkloori. 

On 1986. aasta volbriöö. Rootsis asuva lossi lähistel tapetakse 16-aastane tüdruk ja tundub, nagu oleks tegu rituaalmõrvaga. Süüdi jääb tüdruku kasuvend, kuid kohe pärast seda kaob ülejäänud perekond jäljetult. 

33 aastat hiljem ehk 2019. aasta kevadel kolib samasse lossi arst Thea Lind. Juhuse tahtel leiab ta puutüvest kummalise eseme ning aastakümneid tagasi toimunud juhtumisse süvenedes tuleb välja sarnasusi tüdruku lapsepõlve ja ta enda mineviku vahel. Aina kindlamaks saab, et tõde pole senini päevavalgele tulnud – ja et ohvreid oli rohkem kui üks. 

“Kevadohver” peidab endas rohkem põnevust, ootusärevust ja ootamatuid pöördeid kui tavaline krimiromaan ning sobib igati lugemiseks ka neile, kelle igapäevasesse lugemisvarasse krimkad ei kuulu. 

Samuti ei eelda raamatusarja kuuluv teos ühegi varasema Motte teose lugemist ning on ka iseseisvalt täisväärtuslik krimiteos. Kui Motte stiil aga meeldima hakkab, saab Elisa Raamatust läbi lugeda kogu sarja.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.