Põhisisu algus

Marko Matvere kehastab Elisa uues põnevussarjas terroristi

13.10.2020

Marko Matvere kehastab Elisa uues põnevussarjas terroristi

Elisa toob aasta lõpus ekraanidele uue kuueosalise originaalsarja „Tulejoonel“, mis räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, keda kehastab palavalt armastatud näitleja Marko Matvere. Halastamatult õudu ja surma külvavat kurjamit asub jälitama Tallinna Linnateatri näitleja Kaspar Velberg noore kaitsepolitsei uurija rollis.

„Tulejoonel“ on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad kaasaegsed teemad ja uudsed tegelased. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg. Lisaks teevad sarjas kaasa Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Karin Tammaru jt. Eesti tippnäitlejad.

Uus sari sünnib tunnustatud stsenarist Martin Alguse sulest. „See on lugu nurka surutud mehest, kelle frustratsioon ei väljendu enam netikommentaariumis, vaid pommiplahvatustena meie pealinnas. Raev ja pettumus muutuvad ühel hetkel surma külvavaks amokijooksuks. Lisaks uurija ja kurjategija omalaadsele kassi-hiire mängule ja põnevusloo taustal aset leidvatele keerukatele peresuhetele, inspireerib mind selle loo juures tugevalt ka meie pommirühma üliohtlik argipäev,“ rääkis Algus.

Põnevussarja „Tulejoonel“ esimene osa linastub novembris Pimedate Ööde Filmifestivalil. Elisa Huubi klientideni jõuavad esimesed osad käesoleva aasta lõpus.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama