Põhisisu algus

Lustakas lugemine: romantiline komöödia noormehest, kes annab oma armuelu mündi hoolde

27.08.2021

Kuidas lahendada olukord, kus tundub, et kõik senised valikud on olnud valed ja viinud elu täiesti ebasobivas suunas? Üks variant on anda saatus kulli või kirja hoolde.

Seda otsustab teha murtud südamega Josh, kelle elu on kriisis. Tal lõppes kauaaegne suhe, ta kaotas töökoha ja pidi kolima tagasi vanemate juurde. Eluga ei ole ta absoluutselt rahul – hoolega tehtud plaanide tagajärjel on ta nüüd kodutu, töötu ja vallaline – ja nii ta lasebki elul enda eest otsuseid teha – visates kulli ja kirja. 

Ehk annab münt ta elule uue suuna? Võib-olla aitab see tal hoopis unistuste tüdruku leida? 

See naljaga pooleks alanud ettevõtmine muutub aga peagi tõsiseks ja Josh satub täielikult kapriisse mündi meelevalda. Aga mis saab siis, kui mängu tulevad elu suurim võimalus ja unistuste tüdruk – kas münt aitab tal jõuda rikka armueluni või põhjustab pankroti?

James Bailey lustakas, soe ja tujutõstev romantiline komöödia “Kull või kiri” sobib suurepäraselt kõigile, kel on armastuses ebaõnne kogenud. Ehk ei olegi mündi abil otsuste tegemine nii totter, kui esialgu paistab?

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/lustakas-lugemine-romantiline-komoodia…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!