Põhisisu algus

Lepingu muutmine alates 15. juunist 2017

02.05.2017

Tulenevalt muudatustest Euroopa Liidu roamingregulatsioonis hakkab alates käesoleva aasta 15. juunist kehtima Elisa Euroopa roamingu Interneti päevapiletile uus hind ja kasutusmaht ning lisaks muutuvad ka helistamise ja sõnumite saatmise hinnad.

Kõned ja sõnumid

  • Euroopas roamingus väljahelistamine on edaspidi kolmandiku võrra soodsam ja hakkab maksma senise 6 sendi asemel 3,84 senti (hind koos käibemaksuga) minuti kohta.
  • Roamingus saadetud lühisõnumi hind muutub poole soodsamaks ja hakkab maksma senise 2,4 sendi asemel 1,2 senti (hind koos käibemaksuga) lühisõnumi kohta.

Mobiilne internet

Euroopas muutub mobiilse interneti kasutamine poole soodsamaks. Interneti päevapilet, mis maksab täna 5€, hakkab edaspidi maksma 2,5€ (ärikliendile lisandub käibemaks). Lisaks suureneb päevapiletiga kasutatav interneti maht üle 2 korra – tänase 150 megabaidi asemel saab alates 15.06 kasutada interneti päevapiletiga ühes päevas 400 megabaiti internetti.

Kõik eelkajastatud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tingimuste muutmisvajadus tuleneb muudatustest õigusaktides ning muudatustest Elisa teenuste ülesehituses ja hinnakujunduses ning muutmise õiguslikeks alusteks on ESS § 99 ning Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimuste punkt 10.5. Kui lõppkasutaja ei nõustu Tingimuste muudatustega, siis on lõppkasutajal õigus Liitumisleping leppetrahvi tasumata üles öelda, esitades Elisale sellekohase kirjaliku avalduse ühe (1) kuu jooksul arvates muudatuste kohta teate avaldamisest.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!