Põhisisu algus

Kuumad tunded ja kustumatu iha: salapärase Eesti autori romaanid kütavad kirgi

29.09.2020

Juba mõnda aega on lugejate seas populaarsust kogunud salapärase Eesti autori kirjutatud triloogia „Cougar“.

Pseudonüümi Helene Moss kasutav kirjanik, kes oma identiteeti kiivalt varjab, on ka ilma raamatuesitluste ja intervjuudeta suutnud saavutada märkimisväärse edu ning seda ka Elisa Raamatu lugejate hulgas. 

Triloogia peategelane Viktoria on 43-aastane enesekindel ja majanduslikult iseseisev naine. Äsja on ta läbi elanud valusa lahkumineku pikast abielust ja õige pea lõppeb ka uus suhe. 

Naine tunneb, et ta pole enam kellelegi vajalik ning ainus pääsetee paistab olevat vabasurm. Elul on aga hoopis teised plaanid ning triloogia esimeses osas kujunebki temast noorte meeste seksuaalne võrgutaja ehk cougar.

Teises osas, alapealkirjaga „Lisbeth“, jääb Viktoria ootamatult lapseootele. Algab jooks ajaga. Kuidas selgitada välja, kes on üheksast võimalikust kandidaadist tulevase ilmakodaniku bioloogiline isa? 

Äärmuslikke meetmeid kasutades teeb naine kõik endast oleneva, et tõde teada saada. Kas lapse sünd muudab noormeeste järele januneva keskealise naise pühendunud emaks?

Viimane osa, alapealkirjaga „Võitlus“, on eelnevatest veidi erinev ja keskendub rohkem armastusele. Teos algab tragöödiaga – Viktoria mees hukkub autoavariis. Naine ei suuda sellega omal jõul toime tulla ja langeb aina sügavamale musta auku.  

Kes on aga see mees, kes Viktoria pärast õnnetust üles otsib ja teda ennastohverdava armastusega deemonite küüsist päästa üritab? On see üldse võimalik, eriti arvestades suurt vanusevahet? On vanusel üldse tähtsust, kui tegu on tõelise armastusega?

Rohkete intiimstseenidega vürtsitatud triloogia ei ole soovitatav alla 18-aastastele lugejatele. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/kuumad-tunded-ja-kustumatu-iha-salapar…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!