Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Kui võidupiletist saab õudusunenägu: kerge, ent kaasahaarav raamat toob nädalavahetusse põnevust ja draamat

30.10.2021

Kui võidupiletist saab õudusunenägu: kerge, ent kaasahaarav raamat toob nädalavahetusse põnevust ja draamat

On teada ütlus, et soovidega peab ettevaatlik olema, sest need kipuvad täituma. Aga kes siis unistades potentsiaalseltele ohtudele mõtleb? Adele Parksi romaani “Võidupilet” tegelased igatahes mitte – ja see maksab neile kurjalt kätte.

Lotovõidust unistamine on tõenäolisemalt üks levinuimaid unistusi – seda ka inimeste seas, kes viimati mängisid lotot aastakümneid tagasi. Lexi ja Jake viimaste hulka ei kuulu ning koos oma sõprade, Pearsonide ja Heathcote’idega on nad juba 15 aastat samu numbreid kasutades lotopileteid ostnud. 

Õhtusöökide ajal ja suvel grilli ääres on nad omavahel rääkinud kõikvõimalikel teemadel ja kõik need aastad koos ebaõnne üle nalja teinud. Siis aga hakkab kõik viltu minema.

Sõpruskonda tekivad mõrad. Keegi neist valetab. Ja siis, kõige halvemal hetkel, saabub Lexi ja Jake’i õuele lotovõit – aastate eest valitud numbrid osutuvad viimaks võidunumbriteks. Kuid sõbrad ei kavatsegi oma osast loobuda.

“Võidupilet” on tunnustatud kirjaniku Adele Parksi kahekümnes romaan. Käesolevas olmepõnevikus heidab autor pilgu rikkuse varjukülgedele ja õnne ootamatu pöördumise tagajärgedele.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad