Põhisisu algus

Kui armastus tähendab elamist pidevas valus, on just see raamat kohustuslik lugemisvara

06.05.2022

Kes ei unistaks rahuliku kooselu võlude nautimisest ja kõikevõitvast armastusest, aga võta näpust – reaalsus on see, et oled järjekordsele suhtele joone alla tõmmanud, lakud haavu ning juurdled, miks sa tõmbad justkui magnetiga ligi mehi, kes osutuvad emotsionaalselt külmadeks, nartsissistlikeks, töönarkomaanideks, alkoholisõltlasteks või vägivaldseteks.

Kui nii, siis on Robin Norwoodi kirja pandud New York Timesi ajatu bestseller “Naised, kes armastavad liiga palju” midagi just sulle. See raamat on aidanud miljoneid maailma naisi, kes on kimpus liigse klammerdumisega oma partnerisse.

Autor uurib, miks on nii paljud naised armunud valedesse meestesse; meestesse, kes on emotsionaalselt kättesaamatud, hõivatud töö, alkoholi või teiste naistega; meestesse, kes ei vasta neile armastusega.

Selles suurepärases raamatus aitab autor niisugustel naistel end ära tunda ning muuta oma senist destruktiivset armastuse käitumismustrit.

Kui armastus tähendab elamist pidevas valus, siis on just see teos sulle kohustuslik lugemisvara. Erakordne eneseabiraamat, mida loed nagu haaravat põnevikku. See kaunilt kirjutatud intelligentne teos võib aidata naistel muuta oma sõgeda armastuse mustrit.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/kui-armastus-tahendab-elamist-pidevas-…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!