Põhisisu algus

Komöödiaseriaali “Alo” uus hooaeg alustab reedel, kuid telesse see niipea ei jõua

14.04.2021

Reedel alustab kõrgelt hinnatud kodumaise komöödiasarja “Alo” teine hooaeg, kuid televaatajad peavad pikalt ootama, et seda Kanal 2 vahendusel vaadata.

Teeme selgeks, millal ja kuidas on võimalik “Alo” peagi algavat uut hooaega vaadata ja kui kaua peab kannatust varuma, et sarja uusi osasid Kanal 2 eetris näha.

Viis osa praegu, ülejäänud viis hiljem

Alates 16. aprillist on võimalik “Alo” uue hooaja esimest viit osa vaadata Elisa Huubi vahendusel. Tegu on kuus 2,99 eurot maksva teenusega, mis on saadaval vaid Elisa Elamuse tellijatele.

Reedel toimub Elisa Stage virtuaalkeskkonnas ka teise hooaja avaosa esilinastus, millest võtavad osa ka peaosatäitja Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Priit Pius, Linda Kolde ja paljud teised.

Kuigi “Alo” teine hooaeg koosneb kümnest episoodist, siis viimast viit osa peab ootama üsna pikalt. Hooaja teine pool jõuab kohale alles suve lõpus ning seda saab samuti näha eksklusiivselt Elisa Huubi vahendusel. Vähemalt esialgu.

Aga Kanal 2?

“Alo” on toodetud Kanal 2 ja Elisa koostöös, mistõttu jõuab sarja teine hooaeg ühel ilusal päeval Kanal 2 vahendusel ka televaatajateni.

Veel ei ole teada, millal see täpselt juhtub, kuid ära ennast kohe praegu popkorniga teleka ette istuta: Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Mari-Liis Veskuse sõnul peame ootama sügiseni, et näha “Alo” teise hooaja esimest poolt.

Just nii, sarnaselt Elisa Huubiga on “Alo” teise hooaja ilmumisgraafik ka Kanal 2 puhul jagatud kahte ossa. Hooaja esimene pool jõuab Kanal 2 eetrisse millalgi sügisel, viimased viis osa aga alles järgmisel aastal. Võimalik, et kevadel, aga võib-olla ka hiljem.

Auhinnatud komöödiasari “Alo” räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui ka suuri suhteleeke ja ka vastuolulisi juhtimisstiile.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/komoodiaseriaali-alo-uus-hooaeg-alustab-…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!