Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Kõige popimad mängud, mida sa kohe proovima peaksid

T, 09/07/2019 - 09:03

Vaba aja sisustamiseks on lisaks muudele tegevustele hea, kui telefonis mõni mäng leidub. Millist aga proovida võiks? Vaatame, mis on hetkel rakendustepoodide kõige popimad mängud.AndroidKõige popim mäng Eesti Play poes on hetkel “Run Racer 3D”. See on lihtne ja sirgjooneline mäng, kus peategelasega tuleb joostes takistuse eest ära põigata.


Teiselt kohalt leiab aga mängu nimega “Train Taxi”. Siin tuleb mööda ette antud trajektoori rongiga sõites reisijad peale korjata, ilma vagunitega kokku põrkamata. Nagu vana hea ussimäng Nokial, aga lisaraskustega.


Uutest mängudest on populaarsust kogunud “Harry Potter: Wizards Unite”. Siin mängus tuleb palju tegemist teha maagia ja võlutrikkidega ning see kõik on kombineeritud päris maailmaga liitreaalsuse abil. Mängu tegijateks on samad arendajad, kes meisterdasid valmis kuulsa Pokemon Go mängu.
iOSApple’i rakendustepoe tasuta rakenduste kategooria kõige popim mäng on hetkel “Touch the wall”. Mängu sisu on täpselt selline, nagu pealkirigi – peategelasega on vaja jõuda esimesena seinani, ilma laserkiirelt pihta saamata.


Tasuliste mängude kategoorias on aga esikohal “Minecraft”. Platvormimäng, kus kandiliste klotside abil saab üles ehitada enda maailma. Mängus on võimalik suhelda ka teiste kasutajatega ning see töötab ka platvormiüleselt ehk võimalik on mängida nii telefonis, arvutis kui ka mängukonsoolil.


Uutest mängudest on popim hetkel “Forgotten Anne”, kus peategelasega tuleb seigelda läbi fantaasiamaailma ning teele sattuvaid ülesandeid lahendada. Seiklusmäng on lisaks põnevale sisule ka kaunilt animeeritud.


Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.