Põhisisu algus

Koguperefilm „Kratt“ jõudis koolialguse puhul eksklusiivselt Elisa Huubi

01.09.2021

Tänavu suvel kinodes linastunud Rasmus Mervioo fantaasiarikas komöödiafilm „Kratt“ jõudis eksklusiivselt Elisa Huubi.

“Oleme tänulikud, et saame koostöös partneritega Elisas pakkuda viimasel aastal Hollywoodiski laialdasemat kasutust leidvat praktikat, kus kinolevi kõrval on inimesel mugav kõige värskemaid hittfilme nautida kodust lahkumata,“ lausus filmi produtsent Tõnu Hiielaid.

„Rõõm on tuua kooli alguseks Elisa Huubi tuuseldama kurikuulus „Kratt“, kellel sugemed sügaval Eesti folklooris. Kes tänavu suvel kinno ei jõudnud saab nüüd nutimaailmast võõrandatud linnalaste seiklustele ja Krati meisterdamisele koos perega diivanilt kaasa elada,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

Komöödiafilmi tegevus räägib lastest, kes viiakse maale vanaema juurde. Linnalapsed saavad hingata värsket õhku, leiavad endale sõbrad ning tutvuvad ebamugava füüsilise tööga. Kui laste teed ristuvad kadunud mõisahärra päevikuga, kus sees krati valmistamise õpetus, otsustavad nad pikemalt mõtlemata väärt koduabilise vanaemale sünnipäevaks kinkida.

Filmi lavastajaks ning stsenaristiks on Rasmus Merivoo, kelle loomingust tunnevad paljud lühifilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“.

Mängufilmis „Kratt“ löövad kaasa Mari Lill, Ivo Uukkivi, Jan Uuspõld, Mari-Liis Lill jpt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama