Põhisisu algus

Koguperefilm „Kratt“ jõudis koolialguse puhul eksklusiivselt Elisa Huubi

01.09.2021

Koguperefilm „Kratt“ jõudis koolialguse puhul eksklusiivselt Elisa Huubi

Tänavu suvel kinodes linastunud Rasmus Mervioo fantaasiarikas komöödiafilm „Kratt“ jõudis eksklusiivselt Elisa Huubi.

“Oleme tänulikud, et saame koostöös partneritega Elisas pakkuda viimasel aastal Hollywoodiski laialdasemat kasutust leidvat praktikat, kus kinolevi kõrval on inimesel mugav kõige värskemaid hittfilme nautida kodust lahkumata,“ lausus filmi produtsent Tõnu Hiielaid.

„Rõõm on tuua kooli alguseks Elisa Huubi tuuseldama kurikuulus „Kratt“, kellel sugemed sügaval Eesti folklooris. Kes tänavu suvel kinno ei jõudnud saab nüüd nutimaailmast võõrandatud linnalaste seiklustele ja Krati meisterdamisele koos perega diivanilt kaasa elada,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

Komöödiafilmi tegevus räägib lastest, kes viiakse maale vanaema juurde. Linnalapsed saavad hingata värsket õhku, leiavad endale sõbrad ning tutvuvad ebamugava füüsilise tööga. Kui laste teed ristuvad kadunud mõisahärra päevikuga, kus sees krati valmistamise õpetus, otsustavad nad pikemalt mõtlemata väärt koduabilise vanaemale sünnipäevaks kinkida.

Filmi lavastajaks ning stsenaristiks on Rasmus Merivoo, kelle loomingust tunnevad paljud lühifilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“.

Mängufilmis „Kratt“ löövad kaasa Mari Lill, Ivo Uukkivi, Jan Uuspõld, Mari-Liis Lill jpt.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama