Põhisisu algus

Kiired muutused elus on võimalikud: tee teisiti vaid üks asi

29.12.2021

Vana aasta lõpus möödunule tagasi vaadates ja uue ootuses seavad paljud meist uusi sihte ja annavad enesele lubadusi, mida täites tuleb järgmine aasta eelmisest parem. Aga tõsiasi on seegi, et paljusid neist lubadustest murtakse juba 1. jaanuaril…

Et nii ei juhtuks, tasub tuge otsida psühhoterapeut Bill O’Hanloni värskelt eesti keeles ilmunud raamatust “Tee üks asi teisiti. Kümme lihtsat võtet oma elu muutmiseks”.

O’Hanlon ütleb, et hullumeelsus on teha ikka ja jälle üht ja sama asja, aga oodata teistsugust tulemust. Tema sõnul on kiired muutused võimalikud, kui loobuda mineviku analüüsimisest ning keskenduda olevikule ja tulevikule. Minevik on küll tähtis, sest see on meid mõjutanud ja toonud tänasesse olukorda, aga viga on lasta sel oma tulevikku määratleda.

Tulemusele suunatud meetod, mida O’Hanlon õpetab, soovitab minevikuga leppida ja tegeleda asjade parandamisega.

Tema nõuanded võivad olla abiks, kui otsid armastust, soovid abikaasa või partneriga paremini läbi saada, lahendada mõnd töist probleemi, vabaneda mingist sõltuvusest või ülekaalust, tulla toime leinaga või leida endas tahtejõudu valmistuda maratoniks.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/kiired-muutused-elus-on-voimalikud-tee…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!