Põhisisu algus

Kersna „Ei jäta elamata“ vallutas nädalaga Elisa Raamatu edetabeli tipu

07.05.2015

Aprillikuu lõpus Elisa Raamatusse jõudnud Vahur Kersna Raamat „Ei jäta elamata“ murdis kõigest nädalaga raamatuedetabeli tippu. Kersna teine raamat „7x7“ jõudis Elisa Raamatu TOP-is aga viiendale kohale.

Raamatu autor Vahur Kersna peab ise oma raamatu „Ei jäta elamata“ populaarsuse põhjuseks seda, et Eesti inimestel on seda raamatut tarvis. „Oleme hästi palju selle raamatu esitlustuuriga mööda Eestimaad ringi käinud ning üllatavalt palju on neid, kes on raamatu läbi lugenud kolm ja veel rohkemgi korda. Inimesed väidavad, et raamat seisab neil silma ees laua või öökapi peal,” rääkis Vahur Kersna Elisale.

Kersna sõnul ei ole “Ei jäta elamata” kindlasti raamat ühest inimest ja ühest tõvest. “See on raamat olukorrast, mis esmapilgul tundub väljapääsmatu või vähemalt väga-väga-väga raske. Olen öelnud, et seitse aastat tagasi olnuksin tänulik, kui taevas oleks avanenud ning ingel ulatanud mulle säherduse raamatu. Aga tookord seda ei juhtunud ning see raamat tuli mul endal ära kirjutada. Et neil, kes tulevad peale mind oleks lihtsam,” kirjeldas Vahur Kersna raamatu sünnilugu.

Raamatus on ühes eraldi peatükis on Vahur Kersna välja toonud väga konkreetsed soovitused, millest elus lähtuda. “Paljud on öelnud, et sellest on kõvasti abi. Et nad on neid lugenud, nende kallal mõtisklenud, nendega arvestanud ja nende järgi oma elu sättinud. See on suur asi, kui keegi nii tõsiselt võtab,” tõdes Vahur Kersna.

Elisa Raamatu äpis on kliendile lugemiseks enam kui 1500 eestikeelset e-raamatut. „Rakenduse teeb ainulaadseks asjaolu, et soodsa kuutasu eest saab raamatuid lugeda piiramatult ehk just nii palju, kui on jaksu ja soovi,“ tõi Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski välja rakenduse eristuvuse.

Teiseks oluliseks eeliseks konkureerivate lahenduste ees peavad äpi kasutajad Elisa Raamatu mugavust. „Elisa Raamatust saab raamatut otsida, alla laadida ning lugeda ühes ja samas keskkonnas. Korraga saab rakendust kasutada kahes seadmes – nutitelefonis ja tahvelarvutis,“ rääkis Marika Raiski.

Elisa Raamatul on tänaseks juba 7500 regulaarset lugejat.

Elisa Raamatu aprillikuu TOP 15:

1. Ei jäta elamata
2. Kehakeel armastuses ja flirdis
3. Tantsuõpetaja tagasitulek
4. Linda mõrva juhtum
5. 7x7
6. Norra mets
7. Avatult. Andre Agassi lugu
8. Nadja väike koogiabi
9. Liiklusseadus ja liiklusmärgid 2015
10. Freddie Mercury elust tema enda sõnadega
11. Abielurikkumine
12. Minu California. Mull mullis
13. Kaka ja kevad
14. Õde Veera
15. Telestaaride uskumatud juhtumised

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama