Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Kas teadsid: soovi korral saad telekanalite nimekirja enda järgi ümber sättida

T, 21/01/2020 - 08:46

Elisa TV menüüs on telekanalite järjestus vaikimisi määratud ning suurele osale telerivaatajaist see sobib. Kel vaja, saab esialgselt seatud järjekorda aga lihtsa vaevaga muuta.


Kanalid järjestatud populaarsuse järgiElisa TV tootejuht Otto Riisenberg selgitab, et kanalite paigutamisel kanaliplaani ehk nimekirja lisamisel arvestatakse kanali populaarsuse ja kanali sisuga. Sel põhjusel asuvad kanalite nimekirja alguses Eesti telekanalid, neile järgnevad populaarsed filmi- ja seriaalikanalid. Sarnase sisuga kanalid püütakse paigutada lähestikku, et neid oleks kergem otsida. Nii näiteks leiab lastekanalid nimekirjas kohtadel alates 500 ja muusikakanalid alates 600.


Järjestust saab ise muutaPaljud televaatajad on telekanalite olemasoleva järjestusega rahul. Kuid kindlasti on olemas ka neid, kelle eelistustega seesugune järjestus ei sobi. “Elisa Elamuse kaabelteenuses on võimalik koostada vastavalt soovile erinevaid kanalite nimekirju,” suunab Riisenberg. Ning lisab, et soovi korral võivad oma kanalinimekirja teha kasvõi kõik pereliikmed ja iga kanalinimekirja sees on võimalik kanalite järjekorda muuta.


Kuidas seda teha?Uue kanalite nimekirja saab teha Elamuse kodumenüüs, kui liikuda kanalite nimekirjadesse. Kanalite nimekirjades on võimalik valida aktiivset kanali nimekirja, muuta olemasolevaid või luua uusi nimekirjasid. Kasutaja saab lisada nimekirja nii kanaleid, kui muuta nende järjekorda. Nii võib määrata mõne kanali, mis algselt asub näiteks kohal 101, uueks positsiooniks 1.


Vaata TV abikeskusest juhendit digiboksis kanalite nimekirja seadistamiseks


Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.